ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: بررسی سوالات آزمون دوم طراحی شهری(30 درصد اول)ایران شهرسازبا پاسخ دهی طراحان سوال
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
شروع کنید....
بررسی سوالات آزمون دوم طراحی شهری(30 درصد اول)ایران شهرسازبا پاسخ دهی طراحان سوال
وای من که افتضاح دادم.اعصابم خورد شد:s
(۱۳۹۲-۸-۲، ۰۱:۱۸ صبح)haleh abedin نوشته است: [ -> ]وای من که افتضاح دادم.اعصابم خورد شد:s
مهندس روحیتون رو حفظ کنید. این آزمونها به خاطر این هست که شما بارها اشتباه کنیدو خراب کنید تا در آزمون اصلی اشتباهی صورت ندین پس نگران نباشین
فک میکنین علت خراب کردنتون چی بود؟اشکال کرارون کجاست؟
(۱۳۹۲-۸-۲، ۰۱:۳۸ صبح)forough.r نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۲-۸-۲، ۰۱:۱۸ صبح)haleh abedin نوشته است: [ -> ]وای من که افتضاح دادم.اعصابم خورد شد:s
مهندس روحیتون رو حفظ کنید. این آزمونها به خاطر این هست که شما بارها اشتباه کنیدو خراب کنید تا در آزمون اصلی اشتباهی صورت ندین پس نگران نباشین
من کلا تو مباحث ضعیف ترم نسبت به بقیه درسا و سوالات مباحث واسم نااشنا بودن و اکثرا تو سوال هایی که بین 2 تا گزینه گیر کرده بودم جواب غلط رو انتخاب کردم:( خیلی ناراحتم خیلی....
(۱۳۹۲-۸-۲، ۰۵:۰۰ عصر)haleh abedin نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۲-۸-۲، ۰۱:۳۸ صبح)forough.r نوشته است: [ -> ]
من کلا تو مباحث ضعیف ترم نسبت به بقیه درسا و سوالات مباحث واسم نااشنا بودن و اکثرا تو سوال هایی که بین 2 تا گزینه گیر کرده بودم جواب غلط رو انتخاب کردم:( خیلی ناراحتم خیلی....
ناراحتی راه گشا نیست.همین که اشکال کارتون رو میدونین ینی موفقیت... پس باید تو برنامتون تغییراتی رو بدین.من مطمینم تعداد کتابهای مباحثی که تاحالا خوندین کم بوده. پس از الان بیشتر بهش بپردازین.. سوالات مباحث حفظیه پس خیلی راحت میتونین با خوندن بیشتر این مشکل رو برطرف کنید :blush:
سلام.منم ازمون دادم و خیلی بد بود.واینکه سبک سوالا با کنکور فرق داشت مخصوصا تو مباحث.من خیلییی حالم بدشد بعد ازمون یکمم سوالاش مشکل داشت توی زبان و مباحث .
(۱۳۹۲-۸-۳، ۰۳:۱۷ صبح)simin نوشته است: [ -> ]سلام.منم ازمون دادم و خیلی بد بود.واینکه سبک سوالا با کنکور فرق داشت مخصوصا تو مباحث.من خیلییی حالم بدشد بعد ازمون یکمم سوالاش مشکل داشت توی زبان و مباحث .
سلام.قطعا در کنکور سوالاتی مثل مباحث روی بعد کمی تاکید بیشتری دارند به خاطر گسترده و جامع بودن منابع. ولی درین آزمون و به خصوص حفظی بودن این قسمت از منابع باید انتظار داشته باشین سوالات و به خصوص مباحث حتی ممکنه توصیفی باشیه
یه نکته خیلی مهم: حتی از منابعی که سوالات مباحثقرار بیاد و مسلما یه ذهنیتی ازین سوالات بچه ها دارند ممکنه دقیقا سوال تحلیل یا تاریخ یا مبانی بیاد!!!! پس منابع رو با این نگاه که فقط قرار فلان درس ازش سوال بیاد نخونین ...
بازم اگر سوالی هست بفرمایید
ولی نگران نباشید... شیوه درست خوندن منابع رو یاد بگیرین میتونین به هر نوع سوالی که طرح میشه جواب بدین...
لطفا سوالاتی که از نظرتون مشکل داشت رو بفرمایید مهندس, پاسخگو هستم
موفق باشین
با سلام. امیدوارم حالتون خوب باشه..:shy:یه سوالی داشتم،من فک میکنم سرعت درس خوندنم کمه.یعنی تایم گرفتم تقریبا اگه شکل های هر صفحه رو حذف کنیم و فقط متن بمونه حدود 15 صفحه در ساعت میخونم. کاملا با تمرکز میخونم و عوامل مزاحمی نیست،الانم با توجه باینکه تعداد زیادی کتاب مونده حتما باید سرعتم بالا ببرم..ولی بلد نیستم چطوری؟؟!!!!اگه میشه شما کمی در این باره کمکم کنید ممنون میشم....
(۱۳۹۲-۸-۳، ۰۱:۲۹ عصر)haleh abedin نوشته است: [ -> ]با سلام. امیدوارم حالتون خوب باشه..:shy:یه سوالی داشتم،من فک میکنم سرعت درس خوندنم کمه.یعنی تایم گرفتم تقریبا اگه شکل های هر صفحه رو حذف کنیم و فقط متن بمونه حدود 15 صفحه در ساعت میخونم. کاملا با تمرکز میخونم و عوامل مزاحمی نیست،الانم با توجه باینکه تعداد زیادی کتاب مونده حتما باید سرعتم بالا ببرم..ولی بلد نیستم چطوری؟؟!!!!اگه میشه شما کمی در این باره کمکم کنید ممنون میشم....
سلام.ممنونم.15 صفحه در ساعت سرعت متوسطیه و اصلا کند پیش نمیرین من یادمه خودم که سرعتم خیلی بالا بود در ساعت 25 صفحه میخوندم!پس نگران نباشید
نکته دوم اینکه شما به تدریجچباید متوجه بشین که خیلی از قسمتهای یک صفحه رو نیازی نیست بخونید در واقع چطور خوندن به سرعتتون کمک میکنه... هرچی به تایم کنکور نزدیک میشین خود به خود سرعتتون بالا میره نگران نباشین ;)
صفحه‌ها: 1 2