ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: 4 روز مانده تا آزمون کارشناسی ارشد...
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان، 47 روز حیاتی و سرنوشت ساز تا روز برگزاری آزمون ارشد فرصت باقیست. در این تاپیک از دوستان خواهش می کنم از حس و حالتان بگید؛ و اینکه در این مدت باقیمانده ، از دیدگاه شما بهتره که یک داوطلب، چه اقدامات پایانی، انجام بده که بتونه مطالبی که خونده جمع بندی کنه و خودش رو اماده ازمون کنه....
سلام

اول با ارامش و توکل به خدا کار خودشو دنبال کنه

دوم به خودش اطمینان داشته باشه

سوم خودشو با بقیه مقایسه نکنه و بدونه که اگه تلاش کرده بالاخره نتیجش رو خواهد دید

چهارم کاریه که خودم دارم انجام میدم بیشتر تاکید روی دوره و بعد شام جدید هم بخونه یه چیزایی البته بستگی به برنامه ریزی هر داوطلب داره هرکس یه رویه ایرو پیش گرفته که ایشالا ثمر بخش خواهد بود.

پنجم هرروز که دوره میکنه قبلیا هم یه نگاه بندازه

شیشم به کیفیت بیشتر توجه کنه نه کمیت و به فکر این که هرچی کتاب توبازار هست باید بخونه نباشه ولو اینکه بسیار کسانی رو میشناسیم که با تعداد کتابای نه چندان زیاد ولی اساسی نتایج بسیار عالی گرفتن پس درست خوندن مهمتره

هفتم هروروز نشمریم که تا کنکور چند روز دیگه مونده و بیشتر استرس به خودمون بدیم دور از جون روز قیامت که نیس ... کنکور فقط یه بخشی از زندگیه که تازه خودمون انتخابش کردیم از روی اجبار نبوده که .......نتیجشم نباید توقع بیجا داشته باشیم اگه تلاش کنیم ایشالا موفق میشیم

هشتم کسانی که رتبه های خوب آوردن از کره ی زمینن از سیاره های دیگه مشرف نشدن به تحصیلات تکمیلی فقط بدون نگرانی بازم تکرار میکنم بدونه نگرانی درس خوندن

ن
هم الانم نشینیم روزارو بشمریم بهتره .....نتیجه ی بهتری میگیریم سرمونو بندازیم پایین درس بخونیم که روز کنکور سرمونو بگیریم بالا و بگیم خدایا من تلاشمو در حد توان انجام دادم دیگه بقیش با تو

دهم ببخشید سرتونو درد آوردم آرزوی موفقیت تک تک بچه هارو دارم

[تصویر:  w74.gif]
آرزوی موفقیت برای همه کنکوری های امسال
سلام و آرزوی موفقیت برای همه دوستان. من امیدوارم شکل و سبک سوالات امسال عوض بشه ( که احتمالش هم هست) و دوستانی که واقعا لیاقت دارن بتونن سوالات و جواب بدن و هر کی بیشتر خونده و عالم تره به حقش برسه.
در این مدت باقیمانده ، از دیدگاه شما بهتره که یک داوطلب، چه اقدامات پایانی، انجام بده که بتونه مطالبی که خونده جمع بندی کنه و خودش رو اماده ازمون کنه....