ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: من از امروز میخوام برای دانشگاه آزاد اونم تهران مرکز یا تحقیقات یا قزوین شروع کنم کمک
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام بچه ها
میخوام ان شالله امسال برای ارشد برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد شروع کنم اما هیچی نمیدونم و نمی دونم از کجا شروع کنم رشته ام هم غیر مرتبط هست کمکککک 17
قیمتاش چه جوریاست؟ خبر دارین؟می ارزه واقعا؟ سولاش چه طوریه؟ درصد قبولی بالاست یانه؟
کی اطلاع داره؟ لطفا جواب بدین
بچه ها من پارسال هم دولتی امتحان دادم هم ازاد...بر خلاف کارشناسی که سوالات ازاد از سراسری اسونتره اما اگه ی نگاه ب سولات سالهای قبل بندازید متوجه میشید که ارشد ازاد سولاتش سختتره مخصوصا مباحث اما برعکس زبان رو به راحتی میتونید بالای 50 بزنید ... البته من خودم 50 زدم!!!
اگه هم برای هزینش مشکل دارید و خدایی نکرده امسال دولتی قبول نشدید فرصت ازاد رو از دست ندید میتونید برای سال اینده همزمان بخونید و ی ترم ازاد هم برید
در مورد اسکیسش هم کلی تر از سراسریه و مقیاس بزرگتر و باید راندو با ماژیک هم داشته باشید
هزینه هاش هم حدودا هر ترم 2 میلیون میشه البته اگر شهر خودتون باشید و هزینه های جانبی مثل خوابگاه و...اضافه شه
با سلام به نظر من به هیچ وجه روی آزاد سرمایه گذاری نکنید البته به صوزت عموم نظر میدم و ممکنه کسی واقعا دلیل منطقی واسه برنامه زندگیش داشته باشه و بخواد بره آزاد...
به خصوص که شما کلی زمان دارین.... ازاسفند تا خردادماه اگه دستتون خیلی ضعیفه برین کلاس اسکیس بعد همراه با کارگروه اسکیس سایت باشین و از تیرماه تا کنکور سراسری برنامه ریزی کنید حتما نتجه ی خوبی میگیرین شک نکنین... در جواب دوستمون که گفتم سوالات آزاد سختتره!! خیر سوالات آزاد هم چون کنکور لیسانس تنها جنبه ی حفظی داره و اصلا استاندارد نیست... سوالات اسکیس هم از مقیاس بزرگ!! خیلی فراتر است و اصلا هیچ جنبه علمی درش بکار نرفته... موفق باشید