ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: برای اولین بار درنت:دانلود با لینک مستقیم دیدن فایل cad بدون نصب اتوکد QA CAD 11.1.10
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
http://www.iranuplod.ir/uploads/iranshah...hrsaz-.rar
پسورد: iranshahrsaz
توضیحات لازم:
[تصویر:  iranshahrsaz.com_QA-CAD-11-1-10-pass-ira..._64a0f.png]
با عرض سلام

نرم افزاری بسیار خوب ، عالی و کاربردی هستش ، متشکرم
با عرض سلام و احترام حضور جناب آقای مهندس دهقان گرامی

آقای مهندس به عرض میرسانم بنده در کنار سایر دوستان فعال در وبسایت من تو و صنعت ساختمان فعالیت چند ساله ای داریم و یافته های خود را در آن وبسایت به اشتراک میگذاریم ، اشتراک گذاری ما نیز با رعایت ذکر نام منبع از اطلاعات تخصصی می باشد ، پس از استفاده خودم از این نرم افزار آن را به سایر دوستان در وبسایت معرفی کردم تا دیگر دوستان مهندس ما نیز از این نرم افزار استفاده کنند.

چون بدون هماهنگی شما بوده امیدوارم که رضایت داشته باشید.

با تشکر
(۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۴:۲۴ عصر)atelieahjam نوشته است: [ -> ]با عرض سلام و احترام حضور جناب آقای مهندس دهقان گرامی

آقای مهندس به عرض میرسانم بنده در کنار سایر دوستان فعال در وبسایت من تو و صنعت ساختمان فعالیت چند ساله ای داریم و یافته های خود را در آن وبسایت به اشتراک میگذاریم ، اشتراک گذاری ما نیز با رعایت ذکر نام منبع از اطلاعات تخصصی می باشد ، پس از استفاده خودم از این نرم افزار آن را به سایر دوستان در وبسایت معرفی کردم تا دیگر دوستان مهندس ما نیز از این نرم افزار استفاده کنند.

چون بدون هماهنگی شما بوده امیدوارم که رضایت داشته باشید.

با تشکر
سلام و تشکر از شما
هدف به اشتراک گذاری فایلهایی است که بسیار با ارزش می باشد و شما و بقیه دوستان اجازه انتشار تمام فایلهای نرم افزاری با لینک مستقیم و بقیه فایلها با دادن لینک به سایت را دارید.