ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: رتبه من بین 78 تا 107 تخمین زدین آیا امیدی هست با چند درصد اسکیس روزانه همدان قبول شم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
پیام یکی از اعضا:

سلام مهندس واقعا از زحمات شما تشکر میکنیم.انشالله که بتونیم جبران کنیم

اگه میشه تعداد خانم ها و آقایون رو در رشته طراحی شهری که رتبه هاشون رو تخمین میزنید بزارین

خیلی مهم دوستان بدونن که رقابت بین خانم ها و آقایون در چه سطحیه دنبال میشه

در ضمن شما رتبه من رو بین 78 تا 107 تخمین زدین آیا امیدی هست با چند درصد اسکیس روزانه همدان قبول شد
به نظر من 50 درصد بزنید قبولید همدان یا شاید هم جای بهتر البته بستگی به سوال اسکیس هم داره و نوع تصحیح اساتید
ممنونم از شما. واقعا امید رو در بچه ها زنده می کنید

من پارسال رتبم 752 شد و امسال توکل کردم بخدا یکی از آرزوهامه قبولی در رشته ای که با عشق انتخاب کردم و ادامه میدم تا آخره آخرش .از شما هم با تموم وجوددددددددددد ممنونم

مهندس به نظرشما چقد رتبه هایی که تخمین زدین درست از آب در میاد
(۱۳۹۲-۱۲-۴، ۰۶:۳۳ عصر)کرمانشاه نوشته است: [ -> ]ممنونم از شما. واقعا امید رو در بچه ها زنده می کنید

من پارسال رتبم 752 شد و امسال توکل کردم بخدا یکی از آرزوهامه قبولی در رشته ای که با عشق انتخاب کردم و ادامه میدم تا آخره آخرش .از شما هم با تموم وجوددددددددددد ممنونم

مهندس به نظرشما چقد رتبه هایی که تخمین زدین درست از آب در میاد
بستگی داره درصدهاتون دقیق باشه یا نه
اگر درست باشه خیلی نزدیک
سال قبل پیش بینی رتبه 2 برای یکی از اعضا کردیم که شدند 4
البته میانگین درصدهاشون که در سایت گذاشتند 52 بود
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...0#pid19920
ولی در نهایت بعد از انتشار کارنامه میانگین شان 48 شد که رتبه 4 آوردند.که کارنامه شان در سایت هست.
اگه رتبه تک رقمی باشه باید اسکیس طراحی شهری رو چند بزنیم ؟؟؟ تا دانشگاه تهران بیاریم؟

اگه دورقمی زیر بیست باشیم چی؟
(۱۳۹۲-۱۲-۴، ۰۹:۰۷ عصر)luuu نوشته است: [ -> ]اگه رتبه تک رقمی باشه باید اسکیس طراحی شهری رو چند بزنیم ؟؟؟ تا دانشگاه تهران بیاریم؟

دوست عزیز درصد خاصی رو نمیشه گفت چون هرسال مدل تصحیح شیت ها متفاوت مثلا پارسال اگر بین 35 تا 45 کسی زده بود رتبه ش جا بجا نمیشد خیلی اما سال قبلش درصد 45 تا 50 خیلی عالی بوده چون درصد همه رو پایین دادن
(۱۳۹۲-۱۲-۵، ۰۲:۲۳ صبح)m.mary نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۲-۱۲-۴، ۰۹:۰۷ عصر)luuu نوشته است: [ -> ]اگه رتبه تک رقمی باشه باید اسکیس طراحی شهری رو چند بزنیم ؟؟؟ تا دانشگاه تهران بیاریم؟

دوست عزیز درصد خاصی رو نمیشه گفت چون هرسال مدل تصحیح شیت ها متفاوت مثلا پارسال اگر بین 35 تا 45 کسی زده بود رتبه ش جا بجا نمیشد خیلی اما سال قبلش درصد 45 تا 50 خیلی عالی بوده چون درصد همه رو پایین دادن

رتبه های زیر بیست باید درصد اسکیسی معادل 60تا 70 رو بزنن - طبق سال گذشته نظر میدم - اگر تک رقمی باشین هم باید بالای 55 درصد بزنین تا تهرانو بهشتی بیارین. پارسال اینطور شد. امسال ممکنه متفاوت باشه.
باید از میانگین پایین تر نباشید که رتبه تون جابجا نشه.
خیلی مواظب باشید یه اسکیس بد حتی میتونه شمارو تا مردودی با رتبه ی عالی هم ببره، دیدم که میگم...