ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: با پاسخنامه ایران شهرساز خیلی امید وار شدم ولی حالا نه ... چقد از جوابای اون پاسخ نا
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
پیام یکی از اعضا:
سلام مهندس شما قبل از اینکه کلید بیاد یه پاسخنامه گذاشتین بعد من چک کردم باهاش جوابامو خیلی امید وار شدم ولی حالا نه ... چقد از جوابای اون پاسخ نامه مطمئن بودین؟یا اینکه اون کسی که جواب داده بود چقد اطمینان داشت؟آخه نمیدونم والا یعنی کلید اشتباه زیاد داشته یا من در توحم بودم که خوب زدم
(۱۳۹۲-۱۲-۶، ۱۱:۴۷ عصر)AliReza نوشته است: [ -> ]پیام یکی از اعضا:
سلام مهندس شما قبل از اینکه کلید بیاد یه پاسخنامه گذاشتین بعد من چک کردم باهاش جوابامو خیلی امید وار شدم ولی حالا نه ... چقد از جوابای اون پاسخ نامه مطمئن بودین؟یا اینکه اون کسی که جواب داده بود چقد اطمینان داشت؟آخه نمیدونم والا یعنی کلید اشتباه زیاد داشته یا من در توحم بودم که خوب زدم

با سلام خدمت دوست عزیز که سوال مطرح کردن : اون پاسخنامه ای که سایت گذاشته بود حداکثر تلاش بچه ها این بود که پاسخ هارو کاملا درست پیدا کنن ولی بعضی از سوال ها هست که هیچ کسی جز خوده طراح سوالات نمیدونه ... یعنی مشخص نیست از چه منبعی داده .... خوده من که پارسال کنکور دادم همین اوضاع بود .....
موفق باشید
سلام
من بعضی سوالارو چندین بار چک کردم و هر بار به همون جواب اول رسیدم و تقریبا مطمئن شدم که کلید اشتباه زده و اینکه کنکور که با کلید اشتباه چک نمیشه پس باید امیدوار باشیم انشاالله همه رتبه هامون خوب میشه 63