ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی دکترای شهرسازی سال 1393
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
پاسخ نامه تشریحی دکتری شهرسازی 1393

گردآورنده: ابوالفضل معرفی
تعداد صفحه: 43
ویرایش شده در تاریخ 8/1/1393
هزینه: 10 صلوات

سخنی با شما بزرگوار محترم:
این مجموعه در اختیار شما قرار گرفته است تا درصورت نیاز به تکمیل برخی از سوالات که بنده نتوانستم در حد رضایت پاسخ دهم، را بنویسید و شما نیز به صورت رایگان در اختیار دیگران قرار دهید.
امیدوارم که این کار، مورد استقبال دیگر دوستان در رشته های مختلف قرار گیرد تا دست دلالان علم و اندیشه از این دزدی های آشکار کوتاه شود. به امید روزی که همه ی ما ذکات داشته های خود را بپردازیم (ذکات علم، نشر آن است-رسول اکرم(ص)-). شاید برخی دوستان که از طریق فروش سوالات و پاسخ های سوالات کنکور کاسبی می کنند، از این اقدام ناراضی باشند؛ ولی ما از حضور همه بزرگواران معذرت میخواهیم و پیشنهاد میکنیم که فروش علم، به هیچ عنوان کار پسندیده ای نیست و تقاضا می شود راه های دیگر را نیز بررسی نمایند.

دانلود از وب سایت نویسنده:
دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی دکترای شهرسازی سال 1393
دانلود با لینک مستقیم :
http://www.iranuplod.ir/uploads/iranshah...i-1393.pdf
سلام مهندس و تشکر از شما بخاطر این فایل ارزشمند.امکانش هست که منابع نیز در هر سوال مشخص شود که از کدام رفرنس ها جهت پاسخگویی استفاده کردید؟
سپاس
(۱۳۹۳-۱-۱۰، ۰۳:۵۱ عصر)URBAN 98 نوشته است: [ -> ]سلام مهندس و تشکر از شما بخاطر این فایل ارزشمند.امکانش هست که منابع نیز در هر سوال مشخص شود که از کدام رفرنس ها جهت پاسخگویی استفاده کردید؟
سپاس
سلام
درسته و دقیقا این چیزی بود که به چشم میومد
بسیار کار خوبیه و یک همت مجدد از بقیه شرکت کنندگان میخواد تا سوالات باقی مونده که اتافاق اکثرا از سوالات پرابهام کنکور دکتری بودند رو به صورت تشریحی پاسخ بدند
(۱۳۹۳-۱-۱۰، ۰۵:۲۱ عصر)ایلیا نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۳-۱-۱۰، ۰۳:۵۱ عصر)URBAN 98 نوشته است: [ -> ]سلام مهندس و تشکر از شما بخاطر این فایل ارزشمند.امکانش هست که منابع نیز در هر سوال مشخص شود که از کدام رفرنس ها جهت پاسخگویی استفاده کردید؟
سپاس
سلام
درسته و دقیقا این چیزی بود که به چشم میومد
بسیار کار خوبیه و یک همت مجدد از بقیه شرکت کنندگان میخواد تا سوالات باقی مونده که اتافاق اکثرا از سوالات پرابهام کنکور دکتری بودند رو به صورت تشریحی پاسخ بدند

سلام

انشالله پس از تکمیل سایر بخش ها و چند رشته ی دیگر، کامل ارائه خواهم داد.
بگذاریم دوستان علاقمند کمی هم تلاش نمایند

چشم انشاالله در آینده....
سلام
تشکر میکنم از جناب اقای مهندس معرفی که بسیار انسان پر تلاش و با همتی هستن.
منابع دکترای شهرسازی سال 1393
1- سیر اندیشه ها
2- شار تا شهر
3- زیرساخت های شهری
4- محیط های پاسخده
5 - هویت شهر--دکتر بهزادفر
6- نظریه های شهر و پیرامون
7- تراکم در شهرسازی
8- تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران...دکتر پاکزاد
9- فرایند ظراحی شهری
10- طرح ها و برنامه ها..دکتر بهزادفر
11- مبانی نظری و فراینذ طراحی شهری
12- آمار و احتمالات رنجبران
...............
سلام و خدا قوت ویژه، واقعا از صمیم قلب سپاسگزارم،اجرتون با خدا و بهترین ها رو برای شما آرزومندم
عزیزان من اسم آقای معرفی رو توی اینترنت سرچ کردم ایشون جغرافی خونده حالا زحمت کشیده جواب داده اما چطوری میشه به جواباش اعتماد کرد اگه دقت کنید نوشته طرح و برنامه های دکتر پاکزاد!!!!24 این کتاب فکر کنم برای دکتر بهزاد فر هستش
(۱۳۹۳-۱-۱۵، ۱۰:۱۵ صبح)moarrefy@gmail.com نوشته است: [ -> ]منابع دکترای شهرسازی سال 1393
1- سیر اندیشه ها
2- شار تا شهر
3- زیرساخت های شهری
4- محیط های پاسخده
5 - هویت شهر--دکتر بهزادفر
6- نظریه های شهر و پیرامون
7- تراکم در شهرسازی
8- تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران...دکتر پاکزاد
9- فرایند ظراحی شهری
10- طرح ها و برنامه ها..دکتر پاکزاد24
11- مبانی نظری و فراینذ طراحی شهری
12- آمار و احتمالات رنجبران
...............
عزیزان من اسم آقای معرفی رو توی اینترنت سرچ کردم ایشون جغرافی خونده حالا زحمت کشیده جواب داده اما چطوری میشه به جواباش اعتماد کرد اگه دقت کنید نوشته طرح و برنامه های دکتر پاکزاد!!!! این کتاب فکر کنم برای دکتر بهزاد فر هستش
سلام
دوستان عزیز که امسال قصد شرکت در آزمون را دارند، توصیه میکنیم حتما منابع اصلی را مطالعه نموده و کمی به زبان و استعداد تحصیلی نیز وقت بیشتری بگذارند...تجربه و بررسی نشان داده است که حذف دروس کار درستی نیست و هر کدام از درس ها ارزش خاص خود را دارند و سوالات زبان و استعداد تحصیلی به همان اندازه دروس تخصصی در رتبه ی علمی شما تاثیر گذار خواهد بود..
توصیه موکد ما مطالعه منابع اصلی و سوالات کنکوری سالهای گذشته و صرف وقت بیشتر بر روی تست های زبان و استعداد تحصیلی است
برای بحث و دفاع از نظر ارائه شده، ما در خدمت دوستان عزیز هستیم
موفق باشید
صفحه‌ها: 1 2