ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: کسی اطلاع داره ؟ (مرحله 2)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان
کسی خبر داره که تاریخ ازمون عملی سراسری بین ۱۰ تا ۱۵ خرداد هست یا خیر؟من شنیدم که اینطوره

این پست بسته شده : (طبق این خبر)

خبرگزاری ایسنا : وی درباره زمان برگزاری آزمون‌های تشریحی و عملی رشته‌های خاص که نیاز به برگزاری این آزمون‌ها دارند، اظهار کرد: این آزمون‌ها در خرداد ماه برگزار می‌شوند که زمان دقیق آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

منبع http://isna.ir/fa/news/93022114266/

كليه داوطلبان متقاضي كد رشته‌هاي امتحاني 1115-1131-1148(رشته مديريت شهري)-1350-1351-1352-1356-1357-1358-1360-1362 و 1364 كه مجاز به انتخاب رشته شده باشند لازم است براي اطلاع از تاريخ برگزاري آزمونهاي علمي، تشريحي، پروژه و يا عملي به اطلاعيه‌ اين سازمان كه در تاريخ 12/3/93 از طريق نشريه پيك سنجش و سايت اينترنتي اين سازمان منتشر مي‌شود، توجه داشته باشند.

منبع sanjesh.org
فک نکنم چون اینموقع کنکور دانشگاه آزاد برگزار میشه. احتمالا مث پارسال تیرماه باشه
گمون نکنم .چون تازه خرداد انتخاب رشتست .ونتایج اومده مسلما یه بازه زمانی بایستی باشه تا کسانی که مرحله اول وخوب دادن برای مرحله دوم آماده بشن .فکر می کنم یه بازه ای باید باشه برای واریز پول بعد چاپ کارتها چون همه برا مرحله دوم انتخاب رشته نمی کنن

منبع خبرتون کجاست؟

راستی ممنون میشم به انتخاب عنوان برای تاپیکتون دقت کنید چون آدم دچار اشتباه می شه :)
البته امکانش هست ماه رمضان و جام جهانی باعث جلوتر افتادن تاریخ آزمون بشه؟؟؟؟
البته این فقط یه فرضیه بود :دی
من شنیدم که به خاطر جام جهانی قراره امسال زودتر برگزار بشه
(۱۳۹۳-۱-۱۷، ۰۹:۲۰ صبح)ehsan7550 نوشته است: [ -> ]فک نکنم چون اینموقع کنکور دانشگاه آزاد برگزار میشه. احتمالا مث پارسال تیرماه باشه

تیر ماه که ماه رمضان هست .....!
(۱۳۹۳-۱-۱۶، ۱۰:۳۵ عصر)happy.star نوشته است: [ -> ]سلام دوستان
کسی خبر داره که تاریخ ازمون عملی سراسری بین ۱۰ تا ۱۵ خرداد هست یا خیر؟من شنیدم که اینطوره
سلام
آشنایی با مبانی برنامه ریزی شهرسازی و معماری-پاورپوینت میشه واسم ایمیل کنی ممنون میشم
s.architect7@yahoo.com

من منبعم تقریبا موثقه! آزمون امسال 21 خرداد یا حوالیش برگزار می شه!
قراره روز 12 بگن چه تاریخی، فک نکنم فقط 10 روزبعدش آزمون باشه... بعد اینکه آزمون کنکور کارشناسی هم روزای 5و6و7 اگه درست گفته باشم و اینکه بعد از ماه رمضونم که محاله پس هفته آخر خرداد احتمال زیاد... ولی امیدوارم 21 نباشه... خیلی زودههههههههههه :(
صفحه‌ها: 1 2