ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: کمک از شما دوستان عزیز در رابطه با مدل تصمیم گیری چند شاخصه الکتر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با عرض سلام و احترام خدمت شما دوستان عزیز
بنده در درس روش های برنامه ریزی دچار مشکل شدم در رابطه با مدل تصمیم گیری چند شاخصه الکتر(electer)
چیز زیادی درباره این مدل نمیدونم و هرچه قدر گشتم چیزی پیدا نکردم اگه لطف کنید کتاب یا مقالات به درد بخور رو به من معرفی کنید یا برام میل کنید خیلی خیلی ممنون میشم ازتون
با سپاس فراوان
email: alma_ eng@yahoo.com
(۱۳۹۳-۱-۲۰، ۱۱:۳۸ صبح)pinar نوشته است: [ -> ]با عرض سلام و احترام خدمت شما دوستان عزیز
بنده در درس روش های برنامه ریزی دچار مشکل شدم در رابطه با مدل تصمیم گیری چند شاخصه الکتر(electer)
چیز زیادی درباره این مدل نمیدونم و هرچه قدر گشتم چیزی پیدا نکردم اگه لطف کنید کتاب یا مقالات به درد بخور رو به من معرفی کنید یا برام میل کنید خیلی خیلی ممنون میشم ازتون
با سپاس فراوان
سلام دوست عزیز
من این فایلارو داشتم امیدوارم مفید باشه
(۱۳۹۳-۱-۲۰، ۰۸:۲۴ عصر)haydariyan نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۳-۱-۲۰، ۱۱:۳۸ صبح)pinar نوشته است: [ -> ]با عرض سلام و احترام خدمت شما دوستان عزیز
با سپاس فراوان
سلام دوست عزیز
من این فایلارو داشتم امیدوارم مفید باشه

خیلی ممنون از لطف بی نهایت شما دوست عزیز
همیشه موفق و شاد باشی