ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: درخواست همکار برای تدریس gis آنلاین در ایران شهرساز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
سایت ایران شهرساز برای حذف آموزش حضوری آموزش های اختصاصی را در سایت در صورت دادن پیشنهاد و مشخص شدن استاد شروع خواهد کرد.
50 درصد کل هزینه های کلاس را سایت متقبل خواهد شد و بقیه را داوطلبین خواهد داد.
همکارانی که در زمینه gis تخصص و توانایی تدریس آنلاین در سایت را دارند در همین تاپیک اعلام کنند.
مزایا:
1- درج تبلیغات آنها به صورت رایگان در هدر سایت به مدت 3 ماه(100 هزار تومان)
2-حق الزحمه 40 ساعت تدریس در سایت که بدلیل عدم درآمدزایی سایت 50 درصد توسط سایت و 50 درصد توسط داوطلبین داده خواهد شد.
(داوطلبین به صورت رایگان ثبت نام و آموزش خواهند دید و دریافت فیلم و مطالب پیوستی رایگان برای داوطلبین فعال خواهد بود و برای بقیه داوطلبین و خوانندگان موضوع با هزینه کم می باشد که برای استاد هزینه می شود)
3-عضویت ویژه و یا استفاده از خدمات فروشگاه تا 50 هزار تومان برای استاد

حداقل حق الزحمه برای 40 جلسه تدریس استاد هر ساعت 10 هزار و حداکثر را شما پیشنهاد دهید.
با تشکر تیم مدیریت ایران شهرساز
up...
کار نیست!؟
کار هست کار کن نیست!
(۱۳۹۳-۲-۶، ۰۹:۱۰ عصر)AliReza نوشته است: [ -> ]کار نیست!؟
کار هست کار کن نیست!

با عرض سلام و احترام

متاسفانه چون تخصص در این باره ندارم و هیچ اطلاعاتی در زمینه GIS ندارم نمی توانم هیچ کمکی از طرف خودم داشته باشم .

از دوستان گرامی متخصص تقاضا می شود قبول مسئولیت نمایند و همکاری های لازم را اجرایی نمایند.

بنده در خصوص ترسیمات فنی و نقشه کشی ساختمانی و صنعتی و شناخت احجام ، انواع پرسپکتیوها ، مجهول یابی و ترسیم سه نما آشنایی لازم را دارم ، و در زمینه انجام کار با اتوکد و تری دی مکس در حد متوسط و کار راه انداز و بصورت خودآموخته آشنایی دارم و در دوران تحصیل پاسخگوی تمرینات درسی همکلاسی ها بصورت حضوری بودم . اما از نحوه آموزش بصورت آن لاین آشنایی ندارم که بتوانم در این موارد اطلاعات لازم را به فراگیران علوم فنی و ترسیمی برسانم.

در اینجا یادآور میشوم برای تسلط در ترسیمات فنی فقط باید تمرینات بسیاری داشت و آموزش به همراه تمرین زیاد باعث بالا رفتن سطح مهارت می گردد.

با تشکر
(۱۳۹۳-۲-۶، ۰۹:۴۸ عصر)atelieahjam نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۳-۲-۶، ۰۹:۱۰ عصر)AliReza نوشته است: [ -> ]کار نیست!؟
کار هست کار کن نیست!

با عرض سلام و احترام

متاسفانه چون تخصص در این باره ندارم و هیچ اطلاعاتی در زمینه GIS ندارم نمی توانم هیچ کمکی از طرف خودم داشته باشم .

از دوستان گرامی متخصص تقاضا می شود قبول مسئولیت نمایند و همکاری های لازم را اجرایی نمایند.

بنده در خصوص ترسیمات فنی و نقشه کشی ساختمانی و صنعتی و شناخت احجام ، انواع پرسپکتیوها ، مجهول یابی و ترسیم سه نما آشنایی لازم را دارم ، و در زمینه انجام کار با اتوکد و تری دی مکس در حد متوسط و کار راه انداز و بصورت خودآموخته آشنایی دارم و در دوران تحصیل پاسخگوی تمرینات درسی همکلاسی ها بصورت حضوری بودم . اما از نحوه آموزش بصورت آن لاین آشنایی ندارم که بتوانم در این موارد اطلاعات لازم را به فراگیران علوم فنی و ترسیمی برسانم.

در اینجا یادآور میشوم برای تسلط در ترسیمات فنی فقط باید تمرینات بسیاری داشت و آموزش به همراه تمرین زیاد باعث بالا رفتن سطح مهارت می گردد.

با تشکر
سلام در صورتی که زمان کافی دارید انجمن های لازم ایجاد و تدریس را شروع کنید.
در زمینه هایی که میتوانید اعلام کنید.
up...
لطفا رزومه خود را به ایمیل iranshahrsaz@yahoo.com ارسال کنید.