ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: ازمون تشریحی تهرانه و امادگی ندارم. نمی دونم شرکت کنم یا نه ؟ می ترسم این همه خرج کن
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
پیام یکی از اعضا:
سلام. من ارشد برنامه ریزی شهری مجاز شدم.از مشهد هستم. رتبم بالاست. ازمون تشریحی تهرانه و امادگی ندارم. نمی دونم شرکت کنم یا نه ؟ می ترسم این همه خرج کنم تا تهران برم قبوال هم نشم. انتخاب رشتم غیرانتفاعی بینالود مشهد و امام رضا مشهد زدم.
این هم درصدام...زبان 10/11- و عمومی 33/33 و نظری 33/3 و تاریخ 33/9 و امار 67/2
رتبه بدون سهمیه 1644 و در غیرانتفاعی 1692 هست. احتمال چند درصد غیرانتفاعی قبول میشم... تو رو خدا راهنماییم کنید باید تصمیم بگیرم برم تهران یا نه؟؟
دوست عزیز اگر واقعا قصد ادامه تحصیل دارین حتما شرکت کنین . حتی اگه قبول نشین با جو حاکم بر آزمون و سوالات آشنا خواهید شد ...
فکر میکنم ارزشش رو داشته باشه ....
موفق باشین .
منم با نجمه جان موافقم تجربه تو آرمون تشریحی فوق العاده مهمه و حتی اگه قبول هم نشید تجربه خیلی خوبی واسه سال آینده ست. بیشتر دوستای من برای بار دومی که آزمون تشریحی دادند جاهای خوبی قبول شدند.حالا شما شاید مرحله دوم خوب بودید غیر انتفاعی ها رو قبول شدید. چون درصد بالای مرحله 2 رتبه های بالا رو هم می تونه خیلی جابجا کنه
به نظر من حتما برید... ایشالا قبولید و اگر هم نشد تجربه بسیار خوبی برای سال آیندتونه...