ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: آموزش راندو سایت پلان
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام مهندس مرضیه کارتون بسیار ارزشمند هست
از دوستانی که استفاده می کنند تقاضا داریم نظرات ارزشمندشان را درج کنند.
[تصویر:  iranshahrsaz.com_archland-ir-site-plan-rendering-56.jpg][تصویر:  iranshahrsaz.com_archland-ir-site-plan-rendering-12.jpg][تصویر:  iranshahrsaz.com_archland-ir-site-plan-rendering-38.jpg][تصویر:  iranshahrsaz.com_archland-ir-site-plan-rendering-32.jpg][تصویر:  iranshahrsaz.com_archland-ir-site-plan-rendering-22.jpg][تصویر:  iranshahrsaz.com_4hczzvm9jxurlnundy5f.jpg][تصویر:  iranshahrsaz.com_6zn5hxnm547bua0h55y.jpg]
با سلام

من با کلیک بر روی (لینک دانلود فیلم) در پست اول نتونستم دانلودش کنم ، فقط برنامه ویندوز مدیا پلیر برام باز شد و چند دقیقه بعد انگار که فایل سوخته و یا خراب باشه پیغامی نشون داد و بعدشم که اجرا نشد. نمی دونم مشکل از چیه و چرا اینطوری شد.

با تشکر
(۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۱۲:۵۲ صبح)ایلیا نوشته است: [ -> ]سلام
لینک دانلود
http://up.iranshahrsaz.com/uploads/irans...dering.avi

با عرض سلام و تشکر از شما

متاسفانه بازهم همانطوری شده برام ، احتمال میدم بخاطر avi بودن فرمت فایل این حالت پیش میاد و بجای اینکه دانلود بشه میره در حالت پخش و اجرای فایل ، ولی مثل یک فایل سوخته با مدیا پلیر اجرا نمیشه. با تشکر و موفق باشید
(۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۰۲:۳۵ عصر)atelieahjam نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۱۲:۵۲ صبح)ایلیا نوشته است: [ -> ]سلام
لینک دانلود
http://up.iranshahrsaz.com/uploads/irans...dering.avi

با عرض سلام و تشکر از شما

متاسفانه بازهم همانطوری شده برام ، احتمال میدم بخاطر avi بودن فرمت فایل این حالت پیش میاد و بجای اینکه دانلود بشه میره در حالت پخش و اجرای فایل ، ولی مثل یک فایل سوخته با مدیا پلیر اجرا نمیشه. با تشکر و موفق باشید

دانلود و مشکلی وجود نداشت
با kmplayer تست کنید
عکس در حال نمایش:
ممنون مهندس جان

بالاخره از روشی دیگر موفق به دانلود فایل شدم ، لینک را کپی کردم و مستقیما به برنامه مدیریت دانلود منتقل کردم (آیکون آدرس در IDM) و اینطوری شد که دانلودش کردم ، پس از دانلود هم فقط با kmplayer اجرا شد. با تشکر

بخاطر سرعت سریع فیلم و نمایش اجرای کار در حالت تند ، هنرجویی که قصد آموزش داره خوب نمی تونه با تکنیک های دست گرفتن قلم ماژیک و نحوه رنگ آمیزی بوم آشنا بشه ، فقط میشه شاهد کاری بود که سریعا رنگ آمیزی شده.
مشکل احتمالا از تنظیمات اکستنشن های مرورگرتون بوده که برخی فرمت های تصویریو مستقیما اجرا میکرده
مرورگرتونو هم عوض میکردید فکر کنم درست میشد
کپی کردن url در ای دی ام هم که ساده ترین و بهترین راه بود و انجام دادید