ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: میدونید جواب ارشد چه زمانی اعلام میشه؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
پیام یکی از اعضا:
سلام مهندس. میدونید جواب ارشد چه زمانی اعلام میشه؟

من شنيدم هفته دوم شهريور
خب اینا که یه ماه زودتر کنکور رو برگزار می کنن، یه ماه هم زودتر نتایج رو اعلام کنن دیگه[img]images/smilies/sheklak2/hanghead.gif[/img]
بله هفته دوم اعلام میشه
 مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور زمان اعلام نتایج آزمون‌های کارشناسی ارشد و دکتری نیمه متمرکز رااعلام کرد. حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، گفت: فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته 93 و آزمون ورودی دوره دکترا (PHD) نیمه متمرکز 93 در هفته اول شهریور 93 از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org اعلام خواهد شد.
منم احتمال میدم هفته اول شهریور باشه.چون تا جایی که من یادمه پارسال 4 شهریور جواب اومد........ درست میگم دوستان یا من تاریخشو اشتباهی به حافظم سپردم؟ 4ام بود دیگه؟؟؟؟؟؟
(۱۳۹۳-۵-۱۰، ۰۱:۱۵ عصر)'تیلور' نوشته است: [ -> ]منم احتمال میدم هفته اول شهریور باشه.چون تا جایی که من یادمه پارسال 4 شهریور جواب اومد........ درست میگم دوستان یا من تاریخشو اشتباهی به حافظم سپردم؟ 4ام بود دیگه؟؟؟؟؟؟

من یادم نیست دقیقا 4 ام بود یا کی بود تیلور جان .