ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: آغاز به فعالیت کارگروه دکتری شهرسازی مرحله اول 1395
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
دوستانی که قصد شرکت در آزمون دکتری و کارگروه دکتری 1395 را دارند لطفا در این تاپیک اعلام آمادگی نمایند.

منتظر پیشنهاداتتان برای کارگروه دکتری هستیم
پکیج مرحله اول دکتری در دست تهیه است
دوستانی که قبلا اعلام آمادگی کردید از این کارگروه چه انتظاراتی دارید؟(برنامه ریزی به چه صورت برای شما مناسب تر است؟)
تصمیم بر آن است که مباحث طراحی شهری و برنامه ریزی شهری با هم پیش برده شود و برای زبان هم برنامه ریزی صورت میپذیرد. استعداد تحصیلی را به 2 ماه آخر موکول خواهیم کرد.

دو مقاله اول برای مطالعه

(۱۳۹۳-۶-۴، ۰۲:۴۱ صبح)'URBAN 98' نوشته است: [ -> ]دو مقاله اول برای مطالعه

تشکر مهندس.
عنوان مقاله ی اول: ار تولد تا بلوغ طراحی شهری کوروش گلکار و
مقاله دوم:  چشم انداز شهر/ محله  کوروش گلکار  هست.

(۱۳۹۳-۶-۴، ۰۲:۲۵ صبح)'URBAN 98' نوشته است: [ -> ]از روز 7شهریور 93 برنامه فشرده مرحله اول دکتری شهرسازی آغاز خواهد شد.
منتظر پیشنهاداتتان برای کارگروه دکتری هستیم
پکیج مرحله اول دکتری در دست تهیه است
دوستانی که قبلا اعلام آمادگی کردید از این کارگروه چه انتظاراتی دارید؟(برنامه ریزی به چه صورت برای شما مناسب تر است؟)
تصمیم بر آن است که مباحث طراحی شهری و برنامه ریزی شهری با هم پیش برده شود و برای زبان هم برنامه ریزی صورت میپذیرد. استعداد تحصیلی را به 2 ماه آخر موکول خواهیم کرد.

با سلام ازتون تشکر میکنم
چیزی که به ذهنم میرسه اینکه یه برنامه دقیق ریخته بشه و همه دوستانی که قصد شرکت دارند باهم فعالیت کنیم.

با سلام ازتون تشکر میکنم
چیزی که به ذهنم میرسه اینکه یه برنامه دقیق ریخته بشه و همه دوستانی که قصد شرکت دارند باهم فعالیت کنیم.

نظرتان را در مورد برنامه گروهی به صورت هفتگی یا ماهیانه بیان کنید.در برنامه میزان مطالعه را مشخص خواهیم کرد و با یاری هم پیش میبریم

صد در صد مهندس نصیری مجد همراه ما به صورت مستمر خواهند بود ایشون اطلاعات خوبی را میتونند در اختیار داوطلبین بزارند البته خودشون هم دارند برای دکترا آماده میشوند.
مهندس لوفرا و مهندس حیدریان و مهندس برایتنس و البته رتبه های تک ارشد مهندس زولاتان(جناب اسفندی) و بقیه دوستان
مهندس 7شهریور که رد شد...منتظریم

(۱۳۹۳-۶-۸، ۰۳:۳۴ عصر)'abccba' نوشته است: [ -> ]مهندس 7شهریور که رد شد...منتظریم

تشکر از شما 
حتما مشکلی برایشان پیش آمده
ایشون خوش قول هستند و بسیار توانا

همچنان منتظر نظرات دوستان هستیم.
این تاپیک نیازمند فعالیت زیاده که من نظرات دوستان را هنوز به طور مشخص دریافت نکردم.
هر موقع نکته ای به ذهنم برسه حتما در همین تاپیک درج خواهم کرد.
کسی در مورد ضریب پنهان زبان برای دکتری چیزی شنیده یا توضیح بدم؟
به عقیده من از سیر اندیشه ها شروع بشه مطالعه چون خود من تأثیر تاریخ را در کنکور دکتری دیده ام. بنظر من سیر اندیشه ها را شروع کنیم و به تبادل نظر بپردازیم...هر کجا که مشکلی بود.
در مورد کتب مهم برنامه ریزی شهری لطفا دوستانی که برنامه ریزی خوندند کتب مهم را بر حسب اهمیت ارائه کنند.
به عقیده شما حاصل سند چشم انداز کدام است؟ ارائه هدفی به مردم یا استخراج هدف از مردم؟ توضیح دهید؟

up..........
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14