ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: فایل mp3 کتاب مبانی طراحی شهری (ترجمه رضازاده و عباس زادگان)(داغ)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
دانلود فایل mp3 کتاب مبانی طراحی شهری (ترجمه رضازاده و عباس زادگان)(داغ)
سلام

از استقبال شما در قبال فایل های mp3 کتابهای مرجع تشکر میکنم

از امروز هر روز براتون یک کتاب را بصورت mp3 در سایت قرار میدهم.

میتوانم به جرات بگم که همه تلاشم را برای موفقیت شما بکار خواهم گرفت.

این فایل امشب بر روی سایت قرار خواهد گرفت.(طبق قولم قرار گرفت)

دانلود کنید:

[attachment=1176]
خسته نباشيد دست گلتون درد نکنه ....
(۱۳۹۰-۲-۱۰، ۰۳:۴۹ عصر)مريم ميرزايي نوشته است: [ -> ]خسته نباشيد دست گلتون درد نکنه ....

سلام

من که کاری نمی کنم امیدوارم تونسته باشم کمک کوچکی به جامعه شهرسازان ومعماران کنم و سری جدید بدون نقص باشد و صدای بد من شما را آزار نداده باشد.

کوچک همه شما سروران علیرضا
واقعا نمی دونم با چه زبونی از شما تشکر کنم، انشالله که همیشه موفق و پیروز باشید و همیشه گره از کار خلق بگشایی که این به نظر من بهترین عبادت در پیشگاه خداوند رحمان می باشد امیدوارم که خداوند همیشه یار و یاورتان در تمام مراحل زندگیتان باشد...:heart:
(۱۳۹۰-۲-۱۴، ۰۷:۱۲ عصر)222232 نوشته است: [ -> ]واقعا نمی دونم با چه زبونی از شما تشکر کنم، انشالله که همیشه موفق و پیروز باشید و همیشه گره از کار خلق بگشایی که این به نظر من بهترین عبادت در پیشگاه خداوند رحمان می باشد امیدوارم که خداوند همیشه یار و یاورتان در تمام مراحل زندگیتان باشد...:heart:

سلام ممنون از ابراز لطف شما

منم نمی دونم چی بگم وقتی میبینم یک هموطنم را خوشحال میکنم خیلی خوشحال میشم.

دوست عزیز بزودی شما را سورپرایز خواهم کرد .فقط چند تا از کاربرا گفتند که فایلها باز نمی شه اگه اینطوره بهم اطلاع دهید تا دوباره اونا رو آپلود کنم.

از شما خیلی ممنونم
هر ثانيه كه كنتور mp3 player ميندازه كلي از شما سپاسگذار ميشم و شما رو دعا ميكنم

سر به احترام فرود ميارم
(۱۳۹۰-۳-۱۴، ۰۱:۴۵ عصر)k22 نوشته است: [ -> ]هر ثانيه كه كنتور mp3 player ميندازه كلي از شما سپاسگذار ميشم و شما رو دعا ميكنم

سر به احترام فرود ميارم

سلام

امیدوارم که بدردتون بخوره چون خلاصه ای از کتاب هاست.

فقط میتونم بنویسم وظیفه است و کار بسیار کوچکی در مقابل لطف شما سروران

موفق باشید
انصافا کارتون برای تبدیل کتابهای کم یاب به ام پی 3 عالیه... ای کاش ادامه داشته باشه... نمی دونم چطور می تونم به این کارتون کمک کنم... به هر حال سپاسگزارم
با سپاس از همت والايتان.پيروز باشيد
انشااله همیشه سالم و شاد باشید ......... ممنون
صفحه‌ها: 1 2 3