ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: کنکور طراحی شهری داری بیاااااا اینجااااااااااا سریع
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
بچه های کنکور طراحی شهری بیاین اعلام حضور کنید بابا
بذارید ببینیم چند نفریم....چی کم داریم.....چه اطلاعاتی داریم و نداریم......از کجا باید شروع کرد......چیا مهمن و مهم ترن......
چرا پس کسی همکاری نمیکنه....
واقعا به نفع خودمونه ها.......بذارید تا مهندس ریحانه و مهندس قلانی هم بیان اینجا و همه با هم هم فکر شیم.....
بیایین بگین چی کم دارین تا با هم جورش کنیم........
با هم بریم جلو ....به هم روحیه بدیم...................
سریع بیاید...
مدیر عزیز سایت حمایت کنید لطفا.............
(۱۳۹۳-۷-۵، ۰۵:۱۸ عصر)shabiii نوشته است: [ -> ]بچه های کنکور طراحی شهری بیاین اعلام حضور کنید بابا
بذارید ببینیم چند نفریم....چی کم داریم.....چه اطلاعاتی داریم و نداریم......از کجا باید شروع کرد......چیا مهمن و مهم ترن......
چرا پس کسی همکاری نمیکنه....
واقعا به نفع خودمونه ها.......بذارید تا مهندس ریحانه و مهندس قلانی هم بیان اینجا و همه با هم هم فکر شیم.....
بیایین بگین چی کم دارین تا با هم جورش کنیم........
با هم بریم جلو ....به هم روحیه بدیم...................
سریع بیاید...
مدیر عزیز سایت حمایت کنید لطفا.............
من دارم تاریخ شکل شهر رو میخونم نمیدونم باید چجوری بخونمش . کلی اسم داره حجمشم زیاده 102 . میشه یه نفر یه راهکار بده ؟ ممنون میشم کمک کنید. خانم شبنم شما چقد خوندید خودتون ؟ چیا رو تا حالا خوندید؟
بله بنده رسما اعلام میکنم که هنوز چیز چشم گیری نخوندم که بخوام بگم........کااش یکی بیاد اینجا 4 تا راهکار بده........
مدیر سایت تقاضای کمک داریم......
مهندس ریحانه و قلانی رو به این پیج هدایت کنید...ما بی صبرانه منتظریم.................
بارانای عزیز خوب وقتی کم کم بخونی دیگه تو ذهنت میمونه دیگه ...هر روز چن صفحشو.....البته من وقتی میخونم باید حتما بنویسم و نت بردارم....حداقل اسمای مهم و چیزای کلیدی رو مینویسم و بعد دوباره از رو نوشته های خودم میخونم....بعدا برای مرور هم از نوشته های خودم غافل نمیشم.....برای مثلا تاریخ واسهخودم جوری توضیح میدم انگار که شبنم 2 سال ونیم ار تهران داره برات قصه میگه که تو ذهنم بمونه....
اینم یه راهکار از من
تاریخ رو برای خودتون قصه کنید و برای در و دیوار با آب تاب و به زبون خودتون بگیددددددد.....راهکار منه....کلا شیوه درس خوندن من.........
خوب به نظر من برنامه های مهندس ریحانه که هر هفته میذاره خیلی مفیده و منم که پکیج خود سایت رو گرفتم از هفته اول برنامه شروع میکنم و همه تلاشمو مکینم که هر 2 تا برنامه تو یه هفته تموم بشه.....ازین به بعد لینک برنامه های هفتگی مهندس ریحانه رو اینجا قرار میدم و میگم که چقد خوندم......بیاید با هم پیش بریم.........................
یاعلی
این لینک هفته اول: http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=22581
اینم لینکه هفته دوم : http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=22836

شامل مبحث: سابقه برنامه ریزی در ایران
تاریخ ایران قبل از مادها ( منبع اصلی از شار تا شهر)
و معماری معاصر غرب ( منبع اصلی کتاب معماری معاصر غرب / قبادیان) برای هفته اول

و برای هفته دوم:
برنامه های عمرانی و توسعه شامل 6 برنامه قبل از انقلاب و برنامه های بعد از انقلاب ( به طور منسجم در کتاب خانه شهرسازان اومده اما از هر منبع دیگه ای که بخونید خوبه ، توی اینترنتم گیر میاد )
تاریخ ایران در دوره ماد ( منبع اصلی شار تا شهر )
کتاب زیبایی شناسی در معماری گروتر ترجمه پاکزاد
سلام
من اومدم و در خدمتتونم
واقعا دست گلتون درد نکنه
کار خوبی کردین
همه ش که برنامه دادن نیست
باید ببینیم بچه ها مشکلشون چیه سعی کنیم حلش کنیم
هرکدوم از دوستان که کمک بخوان من در خدمتم در حد عقل خودم البته ;)
برای خوندن تاریخم بهترین روش به تدریج خوندن و البته نت برداری یا خلاصه نویسیه اما لازم نیست به روش خاصی عمل کنید
روش خودتونو پیدا کنید ببینید چطوری راحت ترین
در ضمن توی تاریخ خییییلللیییی ام دقیق نشین دیگه ! مهم درک جریانیه که اتفاق افتاده
سوالا بیشتر تحلیلی ان
و در ضمن توی مرور ها کتاب های خلاصه و جمع بندی و نکاتی که من در سایت می ذارم می فهمید چی مهمه و چی نیست
اصلا نگران نباشید اگه عمری بود و تونستم تا روز کنکور کنار همیم و این مطالب بارها و بارها براتون تکرار میشه
مهندس ریحانه ممنون که بهمون سر زدید...من که همین الان برنامه رو نوشتم چسبوندم به دیوار که جلو چشمم باشه....فقط یه چیزی پس تاریخ جهان چی؟؟؟؟؟؟
منم دارم می خونم . البته مطالب واسم یه مقداد فرراره و زود یادم میره . با مرور کردن و ... مشکل دارم .
(۱۳۹۳-۷-۵، ۰۹:۱۳ عصر)shabiii نوشته است: [ -> ]بارانای عزیز خوب وقتی کم کم بخونی دیگه تو ذهنت میمونه دیگه ...هر روز چن صفحشو.....البته من وقتی میخونم باید حتما بنویسم و نت بردارم....حداقل اسمای مهم و چیزای کلیدی رو مینویسم و بعد دوباره از رو نوشته های خودم میخونم....بعدا برای مرور هم از نوشته های خودم غافل نمیشم.....برای مثلا تاریخ واسهخودم جوری توضیح میدم انگار که شبنم 2 سال ونیم ار تهران داره برات قصه میگه که تو ذهنم بمونه....
اینم یه راهکار از من
تاریخ رو برای خودتون قصه کنید و برای در و دیوار با آب تاب و به زبون خودتون بگیددددددد.....راهکار منه....کلا شیوه درس خوندن من.........

ممنون راستش من همیشه بی صدا درس میخونم فک کنم این یکی رو باید بلند بخونم 4 شما چقد روی این کتاب میخوای وقت بذاری ؟ به نظرت در طی چه مدت تموم میشه؟
(۱۳۹۳-۷-۵، ۱۱:۰۷ عصر)alecferaa نوشته است: [ -> ]منم دارم می خونم . البته مطالب واسم یه مقداد فرراره و زود یادم میره . با مرور کردن و ... مشکل دارم .

مهندس مطالب برا همه کلی فراریه..... 4 4 4 4 4....مام مثه شما هستیم......بگید هر کی چقد خونده؟؟؟؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14