ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: انتشار جزوه مبانی نظری مهندس ارکیده در اربانیتی توسط مریم تابان
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
بدون شرح و بسیار زشت
فایل vip  منتشر شده توسط کاربر

در سایت اربانیتی منتشر شد.
مثل قبل و این بار توسط یک فعال ایران شهرساز
البته اخطار بدون اجازه از مدیریت دادم
منم متاسفانه دیدم!! اونم به صورت کامل پارت بندی کرده و در عرض 2 3 ساعت چقد دانلود داشته!!!!!! مهندس ارکیده میدونم چقد زحمت کشیدن بابت این جزوه!( واقعا مهندس تابان اینکارتون اصلا خوب نبود)
از شما و از سایر اعضای سایت عذر خواهی میکنم به خصوص از مهندس ارکیده، ولی من نمیدونستم که این مطلب VIPسایت ایران شهرسازه حتی یکبار هم ندیدم و از سایت هم دریافت نکردم، از یکی از دوستانم گرفتم که فکر میکردم چون به کلاسای خانه شهرسازان میرفتن از اونجا گرفتن، حتی یک درصد هم فکرش رو نمی کردم، از مدیریت محترم هم درخواست دارم دریافت های منو چک کنند اکر به غیر از این بود منو از سایت حذف کنند....من عواقب کارم رو می پذیرم ولی نحوه برخوردتون خیلی بد بود....من از لحظه ای که فهمیدم تمام تلاشم رو کردم که فایلا رو حذف کنم ....لطفا قبل از اینکه آبروی آدم رو ببرید مطمئن بشید
دوست عزیز خدایی نکرده کسی توهینی کرد بهتون؟ اگه منظورتون منم باید بگم که اگه توهین یا بی احترامی کردم همین جا معذرت خواهی خودمو اعلام میکنم فقط اینکه کارتون در حق سایت ایران شهرساز بد بوده ! همه اعضای آن صادقانه و با تمام وجود روز و شب برای بالابردن سطح کیفیت،تلاش میکنن ولی متاسفانه بارها و بارها شاهد این قضایا بودیم. خودم به شخصه هرجوره طرفدار این سایتم و این سایتو در همه جا تعریف و تمجید میکنم ولی بعضا که میبینم مطالب ارزشمند و مفید این سایت در سایت ها وبلاگ ها و ... درج میشه اونم بدون ذکر منبع ناراحت میشم.نه تنها من بلکه خیلیای دیگه هم ناراحت میشن. الان برین همین سایت urbanity بیشتر از 50 درصد تاپیک ها، مطالب، درخواستها و سوالهاو ... درهمین جا موجوده که متاسفانه کپی برداری شده.
بازم میگم که هیچگونه نوهین یا بی احترامی بهتون نکردم اگه هم اینجور احساس کردین همین جا میگم که معذرت خواهی منو بپذیرین