ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: صحبت های یک عضو بعد از دوری از سایت و بازگشت مجدد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
پیام یک عضو:
با سلام

آقای مهندس من از اینکه مدتی سایت را رها کردم و در جمع شما حضور نیافتم پوزش میخواهم قبلا با شما هماهنگ کرده بودم که مدتی مجبور بودم از بعضی کارها دور بشم تا بتوانم کارهای عقب مانده ام را جبران کنم از جمله اینکه پایان نامه کار میکردم بلاخره به لطف خدا با موفقیت و نمره عالی پایان نامه را به سرانجام رسانده و دفاع کردم درسته که بازهم کار و مشکلات و درگیری ها همیشه هست ولی با این حال دیگه برگشتم تا از دستم بربیاد در خدمت سایت خواهم بود. من خیلی تغییر و تحولات در سایت دیدم و واقعا متحول شدم از اینکه در غیاب من اینهمه اتفاقات افتاده ولی هر چیه اتفاقات خیلی خوبیه چون واقعا به سایت یک رونقی دیگر داده و من بسیار خوشحال شدم که اینطوری شما و سایت رو در شیبراهه  موفقیت می بینم بسیار به شما  و به همکاران سایت تبریک میگم بابت فعالیت و زحماتتان در سایت، دست مریضا! خصوصا قسمت مقالات رو که در سایت وارد کردین اینچنین آدرس دهی ها و ثبت و نام و رزومه ها در پیوند سایت کمک بسیار شایانی به همکاران خواهد کرد . بسیار خوشحالم
انشاءالله موفقیت همیشه تو کارهاتون رخنه کند و ما همکاران به آن ببالیم. موفق باشید .
با سپاس و بدرود