ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: من خسته شدم از اینکه بعضی اساتید به چهره نمره میدن.این چیزا باعث شد از رشته زده بشم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
پیام یک عضو:
مهندس من از رشتم بدم نمیاد اما همونطور که گفتم استاد و همکلاسی و شرایط درس خوندن خیلی دخیله

من خسته شدم از اینکه بعضی اساتید به چهره نمره میدن.این چیزا باعث شد از رشته زده بشم
حالا میخوام ارشدمو یه رشته دیگه بزنم...ممکنه؟
سلام دوست عزیز،زیاد به مسائل حاشیه ای توجه نشون ندید،در هر حال یه سری بی عدالتی هایی همیشه وجود داره،و اصلا بستگی به رشته و دانشگاه نداره.
برای درس خوندنتون هدف تعیین کنید و تمام تلاشتون رو برای رسیدن به اون انجام بدید و اجازه ندید،این جور مسائل کم اهمیت مانع از تلاش شما بشه.
سلام
از مهندس برایتنس دوستان لاین تشکر کردند
رو استاده اسيد بريز
خخخخ
(۱۳۹۳-۸-۱۵، ۰۲:۴۷ عصر)elnaz.h نوشته است: [ -> ]رو استاده اسيد بريز
خخخخ

اینجور افراد که به این چیزا اهمیت میدن(نمره میدن) مشکل هویتی دارن . پس نباید برات مهم باشه بزار نمره بده تو کار خودتو بکن
منم ازین اساتید داشتم (به رنگ لاک هم نمره میداد Ws3

بیخیال اون خودش ضعف داره پس نمیتونه نمره تو رو بسنجه
(۱۳۹۳-۸-۱۵، ۰۲:۴۷ عصر)elnaz.h نوشته است: [ -> ]رو استاده اسيد بريز
خخخخ

لطفا!
میخواهید سایت ف ی ل ت ر شود.
آدما همیشه باید صبور باشن وگرنه سیب از بالای درخت نمیفته جلو پاشون.
من هم موافقم
شما به مسایل حاشیه ای نوجه نکن، توی همه ی رشته ها این مسایل هست، اگه واقعا هدف دارین در راستای رسیدن به هدفتون پیش برین که خودتونو بتونین ثابت کنین!
اگه قرار بود به چهره نمره بدن كه من الان هنوز داشتم واحدهايي كه افتادم و پاس مي كردم. البته قبول دارم بعضي اساتيد تحت تاثير نمره ميدن ولي ديگه قيافه نه :)