ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: شروع به کار آزمایشی فروشگاه فایلهای شهرسازی و معماری ایران شهرساز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
با همکاری و سرمایه گذاری 4 عضو ایران شهرساز تا چند روز آینده فروشگاه ایران شهرساز در دامنه جدید را به صورت آزمایشی شروع خواهیم کرد.
از اعضای با سابقه در ایران شهرساز دعوت به همکاری به صورت سرمایه گذاری داریم در صورتی که این طرح شکست بخورد تمام هزینه شما برگشت میشود و در صورتی که موفق شود درآمد آن طبق قرارداد بین سرمایه گذاران تقسیم خواهد شد.
برای دریافت قرارداد ایمیل تان را قرار دهید تا برایتان ایمیل گردد.
با تشکر
برخی از قابلیت های فروشگاه:
1- اختصاص یک فروشگاه برای هر عضو همراه با پنل مدیریت
2-پرداخت و دانلود آنی بدون عضویت و ارسال لینک دانلود به ایمیل خریدار
3-طراحی ساده و کاربر پسند
.
.
.
این را هم اضافه کنم که از 21 سهم 50 هزار تومانی فقط 10 سهم باقی مانده است و 11 سهم را مهندسین عضو سایت خریداری نموده اند.
امکانات سایت:
این سایت دارای سه پنل خریدار - مدیریت - و پنل بازاریاب و فروشنده می باشد
- پنل خریدار:
در این پنل خریدار می تواند تمامی سفارشات خود چه پرداخت شده و چه پرداخت نشده را ببیند و سفارشات پرداخت شده را در صورت تمام نشدن تعداد دانلود دوباره دانلود کند
و می تواند سفارشات پرداخت نشده را پرداخت نموده و دانلود نماید
همچنین خریدار می تواند پنل خود را شارژ نموده و از اعتبار خود برای خرید فایل اقدام نماید
در پنل خریدار امکان ثبت سفارش وجود دارد و دیگر نیازی به مشاهده فروشگاه برای ثبت سفارش و دانلود نیست
- پنل بازاریاب و فروشنده:
یک ویژگی جالب سیستم ما اینه که پنل بازاریاب و فروشنده با هم ترکیب شده و فقط یک عضویت برای هر دو مورد کافی است
البته تا زمانی که کاربر عضو ، پروفایل خودش رو تکمیل نکرده باشه (با این کار مسئولیت تخلف به عهده فروشنده است) و توسط مدیریت تایید نشده باشه فقط بازاریاب هست ولی بعد از تایید مدیریت هم می تواند بازاریاب و هم فروشنده باشه
این پنل شامل بخش های زیر است:
میز کار (نمودار سفارشات شامل نمودار سفارشات و نمودار درآمد) - مدیریت فروشگاه ها - محصولات - تنظیمات - کد تبلیغات - بخش مالی - پشتیبانی و تیکت
برای مشاهده می توانید از طریق لینک مقابل عضو شده و این پنل را مشاهده نمایید http://urbanshop.ir/add-user.aspx
میزکار شامل: میزکار - لیست اطلاعیه ها - سفارشات پرداخت شده - سفارشات پرداخت نشده می باشد
مدیریت فروشگاه ها شامل: لیست فروشگاه ها - انتخاب قالب - ویرایش قالب - لینک دوستان - اخبار - صفحات سایت - اسلایدشو می باشد
محصولات شامل: لیست محصولات فروشگاه ها - لیست محصولات شما - لیست محصولات دیگران - اضافه کردن محصول - نظرات تایید نشده - کل نظرات - کل تماس ها می باشد
تنظیمات شامل: پروفایل شما - تنظیم اطلاعات بانکی - تغییر کلمه عبور می باشد
کد تبلیغات شامل: کد صفحه فروشگاهی - کد لینک باکس - کد پاپ آپ - کد متنی گروهی - لیست زیرمجموعه ها می باشد
بخش مالی شامل: مبلغ قابل واریز - لیست واریزی ها - درخواست واریزی می باشد
پشتیبانی شامل: لیست تیکت ها - ارسال تیکت می باشد
امکانات سیستم فروشگاه دهی سیستم:
امکان ایجاد نامحدود فروشگاه
امکان ایجاد نامحدود اخبار و دسته بندی اخبار در فروشگاه ها
امکان ایجاد نامحدود صفحات و دسته بندی صفحات در فروشگاه ها
امکان قرار دادن نامحدود تصاویر اسلایدشو در فروشگاه ها
امکان قرار دادن نامحدود لینک دوستان در فروشگاه ها
- پنل مدیریت:
این پنل شامل بخش های زیر است:
میزکار - مدیریت کاربران و محصولات - مدیریت فروشگاه ها - پشتیبانی - تنظیمات
میزکار شامل: نمودار سفارشات (شامل نمودار سفارشات و نمودار درآمد) - لیست خریداران - سفارشات پرداخت شده - سفارشات پرداخت نشده - گزارش فایل ها - آمار فروش محصولات - مالی - واریزی ها - سفارشات ترجمه - درخواست های همکاری (همچون) - دسته بندی همکاران
مدیریت کاربران و محصولات شامل: لیست کاربران - مدیریت کالاها (می شود محصولات را به صورت دسته ای فعال و یا غیر فعال کرد) - مدیریت دسته ها - ارسال فایل - فایل های شما - آپلودسنتر - مسابقه(فستیوال یا جشنواره) - بنرها
مدیریت فروشگاه ها شامل (تمامی موارد روبرو مال فروشگاه ها است و مدیریت می شود): لیست فروشگاه ها - لیست نام های رزرو شده(مانند بد کی ورد) - اخبار - اسلایدشو - صفحات سایت - لینک دوستان
پشتیبانی شامل: لیست درخواست ها - تماس با ما - درج اطلاعیه - لیست اطلاعیه ها
تنظیمات شامل: صفحات سایت - تنظیمات سیستم - اسلایدشوی سایت - تغییر رمز
تنظیمات سایت شامل مواردی همچون انتخاب درگاه بانکی(ملت - پارس پال - زرین پال) تنظیمات اکانت درگاه ها و سایر موارد مورد نیاز
همین الان ثبت نام کنید و شروع کنید.
http://urbanshop.ir/add-user.aspx
تاریخ افتتاح سایت:
سه شنبه 7 بهمن 1393
اعضایی که در حال فعالیت در اربان شاپ هستند لطفا مشکلات احتمالی را اعلام تا در اولین فرصت برطرف شود.
سایت مهندس مجد آبادی:
http://shahresoal.urbanshop.ir/
همین الان وبسایت فروشگاهی خود را در کمتر از 1 دقیقه ساخته و فعالیت خود را شروع کنید.
تشکر و خسته نباشید. مهندس دهقان من چند روز پیش توی سایت فروشگاه ثبت نام کردم. اما حالا که میخوام وارد شدم،مشخصات و ناآشنا میزنه. باید دوباره ثبت نام کنم؟
(۱۳۹۳-۱۱-۷، ۰۶:۵۷ عصر)Brightness نوشته است: [ -> ]تشکر و خسته نباشید. مهندس دهقان من چند روز پیش توی سایت فروشگاه ثبت نام کردم. اما حالا که میخوام وارد شدم،مشخصات و ناآشنا میزنه. باید دوباره ثبت نام کنم؟
سرور جدیدی گرفته شد و مجددا نصب شده است
بله دوباره ثبت نام کنید
هر هفته ما لیست محصولات جدید را به اعضا ایمیل می کنیم.
خوشبختانه استقبال خوبی در روز اول صورت گرفت و دو فروش نیز داشتیم.
(۱۳۹۳-۱۱-۷، ۰۸:۵۳ عصر)AliReza نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۳-۱۱-۷، ۰۶:۵۷ عصر)Brightness نوشته است: [ -> ]تشکر و خسته نباشید. مهندس دهقان من چند روز پیش توی سایت فروشگاه ثبت نام کردم. اما حالا که میخوام وارد شدم،مشخصات و ناآشنا میزنه. باید دوباره ثبت نام کنم؟
سرور جدیدی گرفته شد و مجددا نصب شده است
بله دوباره ثبت نام کنید
هر هفته ما لیست محصولات جدید را به اعضا ایمیل می کنیم.
خوشبختانه استقبال خوبی در روز اول صورت گرفت و دو فروش نیز داشتیم.
باشه ممنون. ان شاالله که خوب پیش بره .
سلام مهندس جان

من الان ثبت نام کردم ، ولی بعدش میگه فروشگاه ایجاد کنید (عنوان فارسی فروشگاه ) و زیر دامنه (لاتین) وارد کنید که متوجه نشدم. با تشکر
(۱۳۹۳-۱۱-۸، ۰۴:۴۱ عصر)atelieahjam نوشته است: [ -> ]سلام مهندس جان

من الان ثبت نام کردم ، ولی بعدش میگه فروشگاه ایجاد کنید (عنوان فارسی فروشگاه ) و زیر دامنه (لاتین) وارد کنید که متوجه نشدم. با تشکر

نام فروشگاه مثلا معماری
و لاتین هم مثل نام وبلاگ مثلا
memar
بعد سایت شما میشه 
memar.urbanshop.ir
سرمایه گذاری در این طرح فقط و فقط تا شنبه 11 بهمن 93 مهلت دارد و بعد از آن درخواست همکاری به صورت سرمایه گذاری پذیرفته نمی شود.
مهندس دهقان آدرس فروشگاه عوض شده؟چرا به یه صفحه دیگه منتقل میشه؟
صفحه‌ها: 1 2