ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: دوستانی که برنامه ریزی شهری میخونید راهنمایی کنید لطفا
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام.من کارشناسی شهرسازی نبودم.اما ارشد میخوام برنامه ریزی شهری شرکت کنم

برای آزاد میخوام بخونم .بر فرض که قبول بشم برای درس های دانشگاه به مشکل بر میخورم؟؟؟یا میتونم از پسش بربیام؟؟بیشتر منظورم از نظر سمینار و ایناس چون دروس تئوری که خب مشکلی نیست
کسی هم تو اطرافیانم شهرسازی نیست که در صورت لزوم کمکی بکنه..کلا خودمم و خودم

شما که این رشته رو میخونید راهنمایی کنید بخونم یا بیخیال بشم؟؟؟؟
ممنووون
سلام. صرف علاقه میخواهید این رشته رو بخونید؟ اگر جوابتون مثبت هست،پس بخونید. علاقه و داشتن پشتکار از عوامل موفقیت شما در این رشته خواهد بود. برای نداشتن کمک و راهنما نگران نباشید. توی محیط دانشگاه و حتی همینجا و فرومهای شهرسازی دیگر دوستان حتما کمک و راهنماییتون خواهند کرد.
(۱۳۹۴-۱-۱۷، ۰۹:۴۲ عصر)Brightness نوشته است: [ -> ]سلام. صرف علاقه میخواهید این رشته رو بخونید؟ اگر جوابتون مثبت هست،پس بخونید. علاقه و داشتن پشتکار از عوامل موفقیت شما در این رشته خواهد بود. برای نداشتن کمک و راهنما نگران نباشید. توی محیط دانشگاه و حتی همینجا و فرومهای شهرسازی دیگر دوستان حتما کمک و راهنماییتون خواهند کرد.

ممنونم از جوابتون...نگرانیم کم شد
سلام، میتونم بپرسم رشته کارشناسیتون چی بوده و دلیلتون برای این تغییر رشته چیه؟
(۱۳۹۴-۱-۱۷، ۰۶:۴۸ عصر)happy67 نوشته است: [ -> ]سلام.من کارشناسی شهرسازی نبودم.اما ارشد میخوام برنامه ریزی شهری شرکت کنم

برای آزاد میخوام بخونم .بر فرض که قبول بشم برای درس های دانشگاه به مشکل بر میخورم؟؟؟یا میتونم از پسش بربیام؟؟بیشتر منظورم از نظر سمینار و ایناس چون دروس تئوری که خب مشکلی نیست
کسی هم تو اطرافیانم شهرسازی نیست که در صورت لزوم کمکی بکنه..کلا خودمم و خودم

شما که این رشته رو میخونید راهنمایی کنید بخونم یا بیخیال بشم؟؟؟؟
ممنووون

رشته لیسانست چیه؟ میخوام ببینم میارزه یا نه
راستی یه سایت مشاوره هست. میخوای یه سر بزن یا به شمارش زنگ بزن با مشاورش صحبت کن. اسمشم هست 3گام دات کام