ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: مشاوره 1 ایران شهرساز سال 95-گرایش برنامه ریزی و طراحی شهری -بهترین روش مشاوره مجازی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام
با یاد خدا مشاوره سال 95 را شروع میکنیم
با توجه به همکاری بسیار خوب 17 رتبه برتر کنکور سالهای 92 تا 94 برنامه خاصی را در حال تنظیم هستیم و مطمئن باشید بهترین را برای شما انتخاب خواهیم کرد.
اولین بحث ما با رتبه های برتر بدین شکل هست و ان شالله از روزهای آینده مشاوره با شما داوطلبین عزیز شروع خواهد شد.
سوال ایران شهرساز:
بهترین روش مشاوره مجازی از نظر شما چیست؟
جواب ها را در پست های بعدی قرار میدهم
رتبه ي ٢ برنامه ريزي ٩٤
بهترين روش از نظر بنده در اختيار قرار دادن نكات مهم و استراتژي هاي كلي بهترين روش هست
اگر درست متوجه منظورتون شده باشم
رتبه 49 برنامه ریزی شهری 94:
البته در کنار ارائه نکات مشاوره ای کلی مشاوره درس به درس و برنامه های شخصی سازی شده هم مهمه...حتی بعضی وقتا نکات آموزشی هم باید ارائه بشه
رتبه 48 برنامه ریزی 93:
به نظر من مبحث به مبحث باشه بهتره
رتبه 65 طراحی شهری 94
به نظر من هم در کنار یک برنامه و مشاوره کلی، برنامه مبحث به مبحث هم باشه خووبه.
رتبه 73 برنامه ریزی شهری.
به نظرمن رو هردرس برنانه ی مشخصی داشته باشیم بهتره مخصوصا تودرس امار و فنون در برنامه ریزی شهری که خیلی از بچه ها تو مشکل دارن.
رتبه 57 برنامه ریزی شهری 94
به نظر من تموم دروس باهم برنامه ریزی بشه بهتره
رتبه 2 برنامه ریزی 94:
مشاوره ي درس به درس بسيار خوب هست
ولي بايد برنامه ي كلي و تعادل برقرار كردن بين دروس در اولويت باشه به نظر من
سوال بعدی ایران شهرساز:
اگر موافق باشید با یک یا دو درس شروع کنیم یا اینکه دروس تقسیم شود بین شما دوستان و کار را استارت بزنیم
(۱۳۹۴-۴-۵، ۰۸:۳۶ عصر)AliReza نوشته است: [ -> ]سوال بعدی ایران شهرساز:
اگر موافق باشید با یک یا دو درس شروع کنیم یا اینکه دروس تقسیم شود بین شما دوستان و کار را استارت بزنیم

رتبه 2 برنامه ریزی 94:
به نظر من الان از دو درس زبان و امار در برنامه ريزي شروع بشه خوبه
صفحه‌ها: 1 2 3