ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: درخواست دانلود مقاله
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام، لطفا این مقالات را از سایت اسپرینگر برام بگیرید، بسیار بسیار ممنون میشم.
A sideways look at farm tourism in Germany and in Italy

Katia L. Sidali
2011

New state liability exceptions for agritourism activities and the use of liability releases

Terence J. Centner
June 2010
(۱۳۹۴-۶-۱۳، ۰۶:۱۱ صبح)moni_utopia نوشته است: [ -> ]سلام، لطفا این مقالات را از سایت اسپرینگر برام بگیرید، بسیار بسیار ممنون میشم.
A sideways look at farm tourism in Germany and in Italy

Katia L. Sidali
2011

New state liability exceptions for agritourism activities and the use of liability releases

Terence J. Centner
June 2010

سلام بفرمایید دوست عزیز اینم مقالاتی که خواسته بودید
البته درخواست اولتون یه چپتر از یک کتاب اگه کتاب رو هم خواستید بگید تا براتون آپلود کنم
سلام من واقعا نمی دونم چطوری تشکر کنم ممنون از شما و از مدیر گروه و کلا از تمام کسانی که به ما خدمت رسانی می کنند، برای همگی شما آرزوی موفقیت و شادی دارم.

اگر زحمتی براتون نیست، کتاب رو هم برام بگیرید، یک دنیا سپاس.
(۱۳۹۴-۶-۱۴، ۱۰:۰۴ صبح)moni_utopia نوشته است: [ -> ]سلام من واقعا نمی دونم چطوری تشکر کنم ممنون از شما و از مدیر گروه و کلا از تمام کسانی که به ما خدمت رسانی می کنند، برای همگی شما آرزوی موفقیت و شادی دارم.

اگر زحمتی براتون نیست، کتاب رو هم برام بگیرید، یک دنیا سپاس.

سلام دوست عزیز براتون آپلودش کردم
نیازی به تشکر نیست وظیفه انسانی همه ما اینه که تاجاییکه میتونیم به همدیگه کمک کنیم. هم شما و هم سایرین هر مقاله یا کتابی که خواستید مطرح کنید در صورتی که دسترسی داشته باشم حتما براتون تو سایت قرار میدم
با آرزوی موفقیت برای همه