ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: سه تا از کتاب های ارشد شهرسازی که عبارتند از: مقررات شهرسازی و معماری و مصوبات شورای عالی، مکان های عمومی فضاهای شهری کر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان عزیز. درخواست کمک دارم از شما عزیزان امیدوارم که کمک کنید.
دوستان سه تا از کتاب های ارشد شهرسازی که عبارتند از: مقررات شهرسازی و معماری و مصوبات شورای عالی، مکان های عمومی فضاهای شهری کرمونا، طراحی شهری در بافت قدیم یزد، در بازار موجود نیستند. خیلی از بچه ها الان به این کتاب ها احتیاج دارند و همان طور که می دانید این کتاب ها خیلی مهم هستند. من از شما خواهش میکنم که هر کس که می تونه این هرکدوم از این کتاب ها را به صورت اسکن و پی دی اف در سایت قرار بده و هزینه ای برای آن مشخص کند. ما هم دعاگوی شما هستیم. ممنون میشم اگر دوستان کمک کنند.
up...
سلام
منظورتون از مقررات شهرسازی و معماری و مصوبات شورای عالی، مجموعه مصوبات شورای عالی شهرسازی و معماری 86-88 ؟اگر منظورتون این کتاب که من خودم از ایران شهرساز دانلودش کردم
کتاب کارموناهم تو ایران شهرساز هست و هم با یه سرچ ساده تو گوگل کلی لینک دانلود اونم وورد کتاب رو پیدا میکنید
سلام  دوست عزیز، منظورم از تاریخ تاسیس تا پایان سال 88هستش، و کتاب کرمونا هم  تو نت هست ولی ترجمه اصلی نیست، باید ترجمه اصلی باشه،ترجمه دکتر فریبا قرائی، و انتشارات دانشگاه تهران