ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: جزوه کلاسی و پر شده کامل ایستایی استاد طباطبایی از آکادمی تخصصی معماری
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
جزوه کلاسی و پر شده کامل ایستایی استاد طباطبایی از آکادمی تخصصی معماری

جزوه مربوط به رتبه 8 کنکور هنرهای ساخت

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

سلام خسته نباشید ببخشید میشه بفرمایید این جزوه چند صفحه س؟
(۱۳۹۴-۸-۲۵، ۰۵:۳۲ عصر)arezokb نوشته است: [ -> ]سلام خسته نباشید ببخشید میشه بفرمایید این جزوه چند صفحه س؟

32 مگ هست اطلاعی از صفحات ندارم
(۱۳۹۴-۸-۲۵، ۰۵:۳۲ عصر)arezokb نوشته است: [ -> ]سلام خسته نباشید ببخشید میشه بفرمایید این جزوه چند صفحه س؟

132 صفحه
سلام من این جزوه رو خریداری کردم و عضویت ویژه رو هم پرداخت کردم اما بازم نمیتونم دانلودش کنم.میشه زودتر رسیدگی کنید لطفا
(۱۳۹۴-۱۰-۳، ۰۸:۱۱ صبح)9016245116 نوشته است: [ -> ]سلام من این جزوه رو خریداری کردم و عضویت ویژه رو هم پرداخت کردم اما بازم نمیتونم دانلودش کنم.میشه زودتر رسیدگی کنید لطفا

سلام مشکلی نداره
کلیک راست کنید و سیو کنید
سلام من پرداخت کردم برام چیزی نمایش نداد پولو از حسابم کم کرده لطفا رسیدگی کنید۸
(۱۳۹۵-۹-۸، ۱۱:۵۹ عصر)Ali.jalali نوشته است: [ -> ]سلام من پرداخت کردم برام چیزی نمایش نداد پولو از حسابم کم کرده لطفا رسیدگی کنید۸

سلام الان دانلود کنید
سلام، دوست عزیز بنده هزینه رو پرداخت کردم اما مثل اینکه لینک های دانلود مشکل دارن لطفا بررسی کنید
با تشکر
(۱۳۹۵-۱۰-۶، ۰۱:۴۲ صبح)Sarahazizi72 نوشته است: [ -> ]سلام، دوست عزیز بنده هزینه رو پرداخت کردم اما مثل اینکه لینک های دانلود مشکل دارن لطفا بررسی کنید
با تشکر

این فایل در vip هست چطور شما پرداخت کردید؟