ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: هدیه سایت به مهندس ایزدی رتبه 7 کشور و مهندس امیری نژاد رتبه 9 کشور
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام

سایت ایران شهرساز برای تقدیر از رتبه های برتر به رتبه های زیر 10 کشور یک سکه پارسیان (هدیه است جسارت نشود)و مدیریت افتخاری تقدیم میکند امید است این کار موجب دلگرمی شده باشد.

از همه شما هم تشکر میکنم و منتظر کارنامه و رتبه شما هستم.
یک رتبه تک رقمی دیگه از اعضای سایت ایران شهرساز جناب مهندس امیری عزیز رتبه 9 کشور

سایت ایران شهرساز برای تقدیر از رتبه های برتر به رتبه های زیر 10 کشور یک سکه پارسیان (هدیه است جسارت نشود)و مدیریت افتخاری تقدیم میکند امید است این کار موجب دلگرمی شده باشد.

موفقیت شما را آرزو دارم.
سلام

به آقای مهندس پارسا هم که رتبه 14 برنامه ریزی شهری را کسب نمودند تبریک میگم و در صورت علاقه ؛ ایشان هم به جمع مدیران سایت بپیوندند.

و همچنین به خانم مهندس 3pid.b رتبه 18 طراحی شهری را کسب نمودند تبریک میگم وایشان هم به مدیران سایت پیوستند .
سلام مهندس ایزدی و مهندس امیری نژاد

ممنون از اینکه در این مدت حسابی وقت باارزش شما را گرفتیم و آرزوی بهترینها را براتون داریم.

من با مهندس ایزدی صحبت کردم ایشان به اصرار قبول نمودند.

از مهندسین میخوام که آدرس پستی را و یا شماره کارت بانکی را بدند تا سریعا اقدام شود.

از اینکه خیلی ناقابله عذر میخوام آخه این سایت نه اسپانسری فعلا داره ونه تبلیغات گرفته.

ممنون از مهندسین عزیز که افتخار این مرز و بومند.
(۱۳۹۰-۳-۲، ۰۲:۴۹ عصر)AliReza نوشته است: [ -> ]سلام

به آقای مهندس پارسا هم که رتبه 14 برنامه ریزی شهری را کسب نمودند تبریک میگم و در صورت علاقه ؛ ایشان هم به جمع مدیران سایت بپیوندند.

و همچنین به خانم مهندس 3pid.b رتبه 18 طراحی شهری را کسب نمودند تبریک میگم وایشان هم به مدیران سایت پیوستند .

به خانم مهندس محمدزاده هم که رتبه 13 برنامه ریزی شهری را کسب نمودند تبریک میگم و ایشان هم به مدیران سایت پیوستند .

و هدیه آقای مهندس ایزدی پرداخت شده و از آقای مهندس امیری نژاد میخوام که شماره کارت و یا آدرس پستی را برام بفرستند تا اقدام شود.

ممنون از همه شما