ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: درخواست طرح آماده سازی زمین
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام دوستان. من به تازگی عضو این سایت شدم. نیاز شدیدی به یک نمونه طرح آماده سازی زمین دارم. ضوابط و مقررات، اصولی که بر طبق اون سازمان فضایی پیشنهاد شده، چگونگی پیشنهاد کاربری ها و ...
تا حدود 10 روز دیگه هم وقت دارم.
ممنون میشم اگه کمکم کنید.
دوست عزیز من تا فردا برات میفرستم .
(۱۳۹۰-۳-۸، ۰۲:۰۳ عصر)lofra نوشته است: [ -> ]دوست عزیز من تا فردا برات میفرستم .

وای...
خیلی خیلی ازتون ممنونم. خیلی لطف می کنید:blush:
از دوست عزیزم lofra خیلی خیلی ممنونم. در این زمینه بسیار به من کمک کرد:heart:
خواهش میکنم دوست عزیز
(۱۳۹۰-۳-۸، ۰۹:۳۷ صبح)farzane_85 نوشته است: [ -> ]سلام دوستان. من به تازگی عضو این سایت شدم. نیاز شدیدی به یک نمونه طرح آماده سازی زمین دارم. ضوابط و مقررات، اصولی که بر طبق اون سازمان فضایی پیشنهاد شده، چگونگی پیشنهاد کاربری ها و ...
تا حدود 10 روز دیگه هم وقت دارم.
این هم ایمیلم
Farzane_sfsam@yahoo.com
ممنون میشم اگه کمکم کنید.

(۱۳۹۰-۳-۸، ۰۲:۰۳ عصر)lofra نوشته است: [ -> ]دوست عزیز من تا فردا برات میفرستم .

سلام دوستان

این بحث مهمی است از دستش ندهید و یک نمونه طرح آماده سازی زمین را حتما کار کنید.

شاید روزی که مهندس farnaz_85 این درخواست را کرد کسی به فکرش نبود ولی از خانم مهندس لوفرا میخوام که در این مورد به دوستان مثل همیشه کمک کنند.

برای همه شما در آزمون دوم آرزوی موفقیت میکنم.
با سلام.lofra خانم اگه میشه یک نمونه طرح آماده سازی زمین رو هم واسه من بفرستید.ممنون از لطفتون.موفق باشید.
اینم میلم. behzadamiri_amlash@yahoo.com
سلام دوستان.من رشته ام معماریه.تا حالا هم واسه مرحله دوم مقاله خوندمواماده سازی کار نکردم . نیاز به یه طرح آماده سازی دارم واینکه چه منبعی رو واسه آماده سازی معرفی میکنید.لطفا راهنماییم کنید.ممنون.
سلام lofraخانم اگه امکان داره طرح آماده سازی رو برای منم بفرستید. ممنون.
jsamaneh@yahoo.com
با سلام ... من هم تازه عضو سایت شدم....و به نظر میاد همگی دوستان نیاز به طرح آماده سازی داریم ،کاش میشد همیجا برای همه قار بدید تا همه درخواست با ایمیل و ... ندیم. و دردسر نشه.

اگر لازمه بگید برای ارسال نمونه تا ایمیل بدیم یا پیغام خصوصی کنید.
تشکر از دوستان فعال این وب سایت
صفحه‌ها: 1 2 3