ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: رتبه7 و9 و13و21 برتر کشور-حتما بخونید-آزمون تشریحی- خیلی مهمه
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
ببخشید نوشتم آزمون تشریحی که بیای و بخونی (ممنون که اومدی)

سلام مهندسین عزیز ((ممنون میشم تا آخر را با دقت بخونید و جواب دهید.بیایید آشتی با علم کنیم و معلوماتمان را به اشتراک بزاریم))

شاید روزی که نتایج اومد و آقای مهندس ایزدی و آفای مهندس امیری نژاد کارنامه شان را در سایت گذاشتند و من به فکر یک گفتگو با این دو بزرگوار افتادم .

واقعیت در شک بودم که جواب بدهند ولی دیدم که ای بابا ببین هر چقدر هم وقت برای افراد درسخون مهم هست ولی با حوصله جواب همه شما را دادند .

بعد از اون رتبه 21 که خانم مهندس عسکری و سپس خانم مهندس محمدزاده رتبه 13 با اینکه مرحله دوم در راه است ولی هر روز به سایت سر زدند وجواب شما را دادند.

گلایه از مهندسین گرامی:

حال شما حتی سوال خود را بیان نمیکردید میدانید همین منابعی که معرفی شد را اگر یک نفر که میخواد برای اولین بار شرکت کند چقدر سخته بهترینها را بدست بیاره.

نمیدونم تا کی باید ساکت باشیم و بزاریم یک عده بسیار کم سوال کنند و ما استفاده کنیم.

نمیدونم چرا در کشور ما فعالیت و بحث در گرایش ها کم شده و تا کی سکوت...

همین جا از رتبه های برتر (7و9و13و21) تشکر میکنم و روی منو سفید کردند.

شما از مطالبی که مهندسین در جواب مینویسند حتی دکمه سپاس را نمیزنید چرا؟

خوب شاید دوست ندارید از اطلاعاتی که دوستان در اختیار شما میزارندتشکر کنید!!!!

وگلایه آخر

دوستان منتی نیست ولی با اینکه کارمندم و شغل آزاد هم دارم ولی سعی میکنم که اطلاعات بروزی را تقدیم شما کنم.

و ثبت نام ارشد 1391 را گذاشتم بصورت رایگان ((میدونید که چقدر زحمت دارد)) ولی حتی زحمت ثبت نام را هم به خودتان نمیدهید چرا؟

ممنون میشم در کمال صداقت جواب را بدهید. و ممنون که تا آخر این مطلب را خوندید.

کوچکترین عضو سایت علیرضا
((اگه نمینوشتید ازمون تشریحی خیلی بهتر بود.این یعنی فقط آزمون تشریحی باعث میشه حرفاتونو بخونیم.))

شاید الان بیشتر دوستان یا با امتحان ارشد یا با امتحانات ترمشون مشغولن و وقت نمیکنن خیلی فعالیت کنن.اکثر سایت های تخصصی در همین وضعیت رکود;) بسر میبرن.
نگران نباشید
حرفای دله منو هم زدی علیرضا جان :heart:
واقعا چرااااااااااا....
واقعا زحمات شما قابل تقديره جناب مهندس
بايد اين رو به حساب مشغله هاي ديگه بچه ها گذاشت نه بي توجهي آنها
سلام به همه دوستان

آقای دهقان اول مثه همه تشکر میکنم
و
بعد اینکه تنها علتش اینه که الان وقت امتحانای ترم هستش ، انشاالله امتحانا که تموم شه ما کنکوری ها از حضور مفیـــــــــــــــــــــــــــــد نفرات برتر بهره مند میشیم

از همه دوستانی هم که ما کنکوری ها رو همراهی میکنن خیلی خیلی خیلی سپاسگزارم
سلام به همه شما عزیزان

فقط میتونم بگم تشکر امیدوارم دوستان کمک کنند چون همه ما یک خانواده را تشکیل میدهیم و من جدا از رتبه های برتر تشکر میکنم و از مهندسین عزیز هم ممنونم.

موفقیت همه شما را آرزو دارم
تشکر هم از رتبه های خوبمون هم از شما اقای مهندس
مهندس ناراحت نباش انشا ا... بعد امتحانات ترم همه چیز درست میشه فعلاً عده ای مشغول امتحانات ترم هستند!!!!
الان همه يچه ها سخت مغول درس خوندن براي امتحانات فاينال ترمشون هستن و در حال حاضر كنكور موضوع اول اهميتشون نيست.بعد از امتحانات درست ميشه
(۱۳۹۰-۳-۲۲، ۰۹:۱۰ عصر)Urban Lover نوشته است: [ -> ]الان همه يچه ها سخت مغول درس خوندن براي امتحانات فاينال ترمشون هستن و در حال حاضر كنكور موضوع اول اهميتشون نيست.بعد از امتحانات درست ميشه

salam mohandes bekhoda manam dargir kare birounam o moteahelam hastam in chan rooz shadidan gereftar boodam beharhal mer30 az hame zahmatat ghoal midam bishtar vaght bezaram.
صفحه‌ها: 1 2