ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: Urban Design-4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
تقدیم به کسانی که عاشقه طراحی شهری اند و بقیه مهندسین

[attachment=1702]
salam khaste nabashi mohandes man donlodesh kardam amma motasefane natonestam filasho bebinam errror mide
felan
سلام .مرسی از فایل هایی که به اشتراک میگذارید .اما متاسفانه این فایل بعد از دانلود اجرا نشده و پیغام خطا می دهد
(۱۳۹۰-۴-۱۹، ۰۱:۱۸ عصر)somita نوشته است: [ -> ]salam khaste nabashi mohandes man donlodesh kardam amma motasefane natonestam filasho bebinam errror mide
felan

(۱۳۹۰-۴-۱۹، ۰۷:۳۸ عصر)آزیتا نوشته است: [ -> ]سلام .مرسی از فایل هایی که به اشتراک میگذارید .اما متاسفانه این فایل بعد از دانلود اجرا نشده و پیغام خطا می دهد

سلام مهندس جواد عزیز

من خودم دانلودش کردم و متاسفانه فقط 1.1 مگابایتش دانلود شد.

ولی خوب در باز شدن پیغام خطا را میداد ولی خوب اگه ok را بزنید باز میشه و 7 تصویر باز شد.

مهندس یه پیشنهاد:

اگه براتون امکان داره فایل را چند قسمت تبدیل کنید و سپس در سایت بزارید مثلا اگه 12 تصویر هست شما میتونید 4 بخش 3 تصویری که زیپ شدند را آپلود کنید سایت قابلیت تا 5 فایل پیوست را داره.

اینکار باعث میشه که حجم تقسیم بشه و برای اونهایی که سرعت اینترنت پایینی دارند هم بتونند استفاده کنند.

دوستان من خودم تصاویر را دیدم خیلی جالب بود و نه فقط برای طراحی شهری بلکه به نظر من برای همه مفید هست و توصیه میکنم حتما فایلها را دانلود کنید.
manam aksaro didam kheili jalebo jazab bodan to bazi az aksa ravabet adam neshon dade shode bod dar miyane fazahaye masno'e bashar ke be zibaee sakhte shode bodan va hese taalog be mohit va hoviyat dar bodane makanha be vozoh dide shode bdan.chanta aks marbot be tarhe hosman paris bodan ke simaye shar va ye joraee pelanesho neshon dade bodan.
jame kole aksa15tas.bacheha aksaye bedard bokhoriyan khososan bara taraha va memara
mamnon mohandes az enke enhame zahmat mikeshid