ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: خبر بسیار مهم در مورد سوال طراحی آزمون تحلیلی 24 تیر ماه 1390 -برنامه ریزی شهری
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان خبر بسیار مهم

به خاطر یک سری مسائل نمیتونم این خبر را بصورت عمومی منتشر کنم ولی برای همه اونهایی که قبلا بهم پیام داده بودند میفرستم که برای دادن پیام اذیت نشوند.

اگر تا ساعتی دیگه این خبر به صندوق پیامتون نرسید بهم پیام دهید تا براتون بفرستم.

دوستان بازم تاکید میکنم که ممکنه این خبر درست باشه یا نادرست و سایت هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

تمام این اطلاعات که براتون میزارم اطلاعاتی است که از منابع موثق بدستم میرسه و این خبر را مهندس s1s2s3 برام فرستاده و تاکید کرده که منبع خبر فرد خیلی مهمی است.

از مهندس s1s2s3 از طرف خودم و شما تشکر ویژه میکنم و امیدوارم به هدفش برسد
سلام

در حال ارسال پیام به دوستانی که قبلا برای خبر جدید و اعلام 2 منبع جدید پیام داده بودند هستم. لطفا در صورتی که پیام بهتون نرسیده پیام دهید چون برای اک ثریت فرستاده میشود.

با سپاس

متاسفانه اینترنتم با مشکل مواجه شده و سرعتش بشدت پایین اومده سعی میکنم براتون امروز بفرستم

با سلام خدمت دوستان عزیز آزمون تشریحی همش شده عملی و طراحی با پرینت کارت ورود به جلسه خوندن راهنمای آزمون متوجه می شین که نوشته:
به هر يك از داوطلبان كد رشته امتحاني 1350 (برنامه ريزي شهري، منطقه‌اي، مديريت شهري) براي انجام پروژه عملي يك دفترچه آزمون شامل 5 صفحه به ابعاد A3 داده خواهد شد كه شامل يك صفحه روي جلد دفترچه و سه صفحه آماده‌سازي براي طراحي و يك صفحه پيش‌نويس (چرك نويس) مي‌باشد.
یعنی دیگه باید یکی عین من که اصلا دستم قوی نیست برم پی کارم و هر چی هم تا الان تشریحی کار کردیم یعنی کشک
کاملا باهاتون موافقم!!!
اصلا شماره سریال کارت اول که موقع پرینت میخواد چیه؟ کسی میدونه؟
من هر سریالی میزنم قبول نمیکنه
سلام منظور از شماره سریال شماره ای که بعد ازخرید کارت دریافت میکنید،ولی من هنوز نتونستم کارت رو بخرم
سلام دوستان تاحالا کسی تونسته کارت رو خریداری کنه
دوست عزیز من خریدم و کارت ورود به جلسه رو هم گرفتم که این خبر رو دادم دیگه
(۱۳۹۰-۴-۲۰، ۰۸:۵۵ صبح)AliReza نوشته است: [ -> ]سلام دوستان خبر بسیار مهم

به خاطر یک سری مسائل نمیتونم این خبر را بصورت عمومی منتشر کنم ولی برای همه اونهایی که قبلا بهم پیام داده بودند میفرستم که برای دادن پیام اذیت نشوند.

اگر تا ساعتی دیگه این خبر به صندوق پیامتون نرسید بهم پیام دهید تا براتون بفرستم.

دوستان بازم تاکید میکنم که ممکنه این خبر درست باشه یا نادرست و سایت هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

تمام این اطلاعات که براتون میزارم اطلاعاتی است که از منابع موثق بدستم میرسه و این خبر را مهندس s1s2s3 برام فرستاده و تاکید کرده که منبع خبر فرد خیلی مهمی است.

از مهندس s1s2s3 از طرف خودم و شما تشکر ویژه میکنم و امیدوارم به هدفش برسد

سلام
میشه لطف کنید و برای من هم بفرستین؟
ممنون
چه خبری میشه به منم بگید؟
aminsfrnd@yahoo.com
اگه میشه واسه منم بفرستید
صفحه‌ها: 1 2