ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: عکس های اعضای سایت ایران شهرساز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام مهندسین عزیز

امروز با دو تن از مدیران انجمن معماری و شهرسازی صحبت کردم و همگی موافق این کار بودیم و دلیل اون هم آشنایی بیشتر و فضایی صمیمی تره البته در صورتی که شما هم موافق باشید .

تصاویری از اعضا کنار آثار باستانی و یا جاهای دیدنی شهری که در اون زندگی میکنید را در سایت قرار دهیم.

اگه چند نفر در یک شهر هستند یه قراری گذاشته بشه و یه عکس با هم بزارید.

من در شیرازم اگه از دوستان کسی شیرازی هست اعلام کنه!

البته دانلود تصاویر باید با اجازه شخص باشه! رضایت خیلی مهمه!

ممنون از همه شما

یک نظر سنجی هم گذاشتم لطفا نطرتون را اعلام کنید ؛ نظر سنجی همه چی را مشخص میکنه.
سلام

با توجه به اینکه مخالف اصلا نداشت و تقریبا همه موافق بودند .من خودم امروز یکی از عکس هام را میفرستم تا شروعی باشه و بقیه هم عکس هاشون را بزارند.

با سپاس
خوب دوستان من به قولم وفا کردم

اینم یه عکس از خودم که حجمش را پایین آوردم که راحت لود بشه اگه بده ببخشید فقط خواستم شروع بشه

این عکس در تخت جمشید گرفته شده که دیگه نیازی نداره در موردش صحبت کنم.

دوستان منتظریم.....
سلام دوستان

اینم عکس هایی از من امیدوارم شما هم سریعتر عکس هاتون را بزارید.
دوستان از همکاری و تعاملتون بسیار سپاسگذارم ، من هم عکسها رو برداشتم
موفق و موید باشید
دوستان اومدین سپاس کردین دستتون درد نکنه یعنی با این موضوع موافق بودین پس چرا شما هم اینکارو انجام نمیدین؟؟؟؟؟
(۱۳۹۰-۴-۲۷، ۰۴:۳۴ عصر)saeed nasiri majd نوشته است: [ -> ]دوستان اومدین سپاس کردین دستتون درد نکنه یعنی با این موضوع موافق بودین پس چرا شما هم اینکارو انجام نمیدین؟؟؟؟؟

مهندس شاید گذاشتند که بقیه را ببینند بعد یه عکس از خودشون بزارند که همه عکس ها را بردارند.

و یا شاید هم خیلی زشتند مثله من !

و یا اینکه....

دوستان مگه ایرادی داره که من و یا مهندس نصیری و بقیه دوستان چهره شما را ببینیم.

خودتون انتقاد کرده بودید که سایت همش شده تبادل اطلاعات و بهتره که اتفاقات تازه ای بیفته

منتظریم اگه تا فردا نزارید افرادی که از الان سر میزنند را معرفی میکنم! البته فقط آقایان چون خانمها ممکنه که اصلا نزارند!
:D
راستش این تایپیک خیلی باحاله با تحدیدایی که شده ها جذابتر شده
(۱۳۹۰-۴-۲۷، ۰۵:۵۱ عصر)city111 نوشته است: [ -> ]:D
راستش این تایپیک خیلی باحاله با تحدیدایی که شده ها جذابتر شده

مهندس هدف هماهنگی و راحتی بچه های

سایت با هم تا الانم که ماشا ا... چقدر همکاری شده توی این تایپیک
(۱۳۹۰-۴-۲۶، ۱۱:۵۸ عصر)AliReza نوشته است: [ -> ]خوب دوستان من به قولم وفا کردم

اینم یه عکس از خودم که حجمش را پایین آوردم که راحت لود بشه اگه بده ببخشید فقط خواستم شروع بشه

این عکس در تخت جمشید گرفته شده که دیگه نیازی نداره در موردش صحبت کنم.

دوستان منتظریم.....

(۱۳۹۰-۴-۲۷، ۱۲:۱۶ صبح)saeed nasiri majd نوشته است: [ -> ]سلام دوستان

اینم عکس هایی از من امیدوارم شما هم سریعتر عکس هاتون را بزارید.
دوستان از همکاری و تعاملتون بسیار سپاسگذارم ، من هم عکسها رو برداشتم
موفق و موید باشید

سلام دوستان حداقل 31 عضوی که مداوم هر روز به سایت سر میزنند و حدود 165 بازدید در 2 روز و فقط خودم و مهندس نصیری عکسمون را در سایت قرار دادیم و شما حتی یک نظر هم ندادید.

چون دوست عزیزم مهندس نصیری عکسشون را برداشتند من هم عکسم را برداشتم و امیدوارم که تعاملات بهتر بشه!

موفق باشید
من از شما واقعا سپاسگزاری میکنم بخاطر این ایده ها
شکسته نفسی نفرمایید که ایده بد بوده و ...
من که شرمنده خانم هستم و با اجازه تون عکس نمیذارم
ولی به نظرم بعد از آزمون همه رفتن استراحت و فعلا خبری نیست، انشالله توی دور خوندن بیفتن نظرات هم زیاد میشه;)
شاید هم رفتن عکس تهیه کنن. تازه آزمون تموم شده میرن مسافرت با آثار تاریخی برمیگردن... امیدوارم...:D
من که به نوبه خودم از شما ممنونم