ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: راهنماو دستور العمل ثبت نام آزمون ورود به حرفه مهندسان(پایه 3)24-25 شهریور 1390
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دوستان کسانیکه کارشناسیشون با کارشناسی ارشدشون غیر مرتبط ،نمی تونن پروانه ارشدشون رو بگیرن-به عنوان مثال کسی که کارشناسی معماری داره و ارشد شهرسازی نمی تونه پروانه شهرسازی بگیره

حالا سوال اینجاست کسی که مثلا کارشناسی اقتصاد یا جامعه شناسی خونده ارشد شهرسازی داره می تونه پروانه شهرسازی بگیره؟؟؟؟
دوستان به این تصویر نگاه کنید در مورد رشته های اصلی هست که فقط در مورد عمران گفته که با ارشد شهرسازی غیر مرتبطه!!

[attachment=1772]
اینم برای کارشناسی جغرافیا که نمیتونه پروانه ارشد شهرسازی بگیره!!

[attachment=1773]
واقعا این کارشون اصلا درست نیست خیلی ها تخصص انجام کار رو دارند حالا میخواد مدرکشون مرتبط نباشه برعکس یه عده ام مدرک دارند اما متاسفانه تخصصی ندارند باید گزینششون بر حسب توانایی می بود که نیست با کمال تاسف...
(۱۳۹۰-۴-۲۹، ۱۰:۴۰ عصر)AliReza نوشته است: [ -> ]دوستان به این تصویر نگاه کنید در مورد رشته های اصلی هست که فقط در مورد عمران گفته که با ارشد شهرسازی غیر مرتبطه!!

من فکر می کنم مثال زده
پس با این اوصاف کمیسیون هم ارزی تکلیف بچه های اقتصاد و ... رو روشن میکنه
(۱۳۹۰-۴-۲۹، ۱۰:۴۹ عصر)saeed nasiri majd نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰-۴-۲۹، ۱۰:۴۰ عصر)AliReza نوشته است: [ -> ]دوستان به این تصویر نگاه کنید در مورد رشته های اصلی هست که فقط در مورد عمران گفته که با ارشد شهرسازی غیر مرتبطه!!

من فکر می کنم مثال زده

اره مهندس منظورش اینه که هیچکدوم نمیتونه

معماری - عمران و .....
نه بچه هاي علوم انساني مثل كارشناسي اقتصاد و نه بچه هاي جغرافيا ديگه نمي تونند مهر نظام مهندسي برنامه ريزي شهري بگيرند
دوستان به این نکته هم توجه کنید که در دفترجه کارشناسی ارشد فقط برای معمارها تاکید شده که می تونند برنامه ریزی یا طراحی بخونند پس معماری رشته مرتبط است و اصلا برای جغرافیا و عمران این بند را نیاورده درسته پس کمیسیون ماده 7 میتونی به معماری این اجازه رابده شما هم موافقید
با سلام من رشته کارشناسیم کارتوگرافی بوده وارشدم شهرسازی .من هم نمی تونم شرکت کنم.
کسی که مهندسی معماری داره نمیتونه مهر برنامه ریزی شهری رو بگیره بعد از ارشد این رشته.ایا برای طراحی شهری هم همینطوره؟یعنی اگه طراحی شهری همبگیره باز مهر نداره؟چون تو پست اول گفتین شهرسازی!!واین دو گرایشو شامل میشه
صفحه‌ها: 1 2