ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: ارشد طراحی شهری
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام من در واقع برای اشنایی با رسته طراحی شهری در مقطع کارشناسی ارشد عضو شدم وشدیدا احتیاج به همفکری دارم من مترجمی زبان انگلیسی خوندم ام از زمان دبیرستان رشته معماری دوست داشتم که به دلیل مخالفت خانواده برای هنرستان سر از اینجایی که هستم در اوردم الان 30 سالمه ومیخوام کارشناسی ارشد بخونم ولی نمیدونم میتونم تو طراحی شهری قبول شم یا نه ایا بهتر نیس از کاردانی به کارشناسی معماری شروع کنم؟خواهش میکنم کمکم کنید
salam
shodani hast vali b nazare man bayad ye pish zamineie dashte bashi ma ha ke shahrsazi khoondim be sakhti ghabul mishim,vali shodani hast kare nashodani nadarim,
(۱۳۹۰-۵-۳، ۱۱:۴۱ صبح)سمیرا سایمی نوشته است: [ -> ]سلام من در واقع برای اشنایی با رسته طراحی شهری در مقطع کارشناسی ارشد عضو شدم وشدیدا احتیاج به همفکری دارم من مترجمی زبان انگلیسی خوندم ام از زمان دبیرستان رشته معماری دوست داشتم که به دلیل مخالفت خانواده برای هنرستان سر از اینجایی که هستم در اوردم الان 30 سالمه ومیخوام کارشناسی ارشد بخونم ولی نمیدونم میتونم تو طراحی شهری قبول شم یا نه ایا بهتر نیس از کاردانی به کارشناسی معماری شروع کنم؟خواهش میکنم کمکم کنید

به نظر من مهم علاقه هست که شما خیلی دارین
اگه تلاش کنینو امکانات موجود واسه قبول شدن رو واسه خودتون فراهم کنین نتیجه دلخواه تون رو دست یافتنی خواهید دید
البته میتونید به طور مستقیم از مهندس @uror@ و s.urbanism
کمک بگیرید حتما به دردتون میخوره
به نظرم اگه خیلی تلاش کنید حتما قبول میشید.چون انگیزشو دارید و از همه مهمتر زبانتونم خوبه