ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: عوامل اجرایی اولین آزمون اینترنتی رایگان -تعیین سطح 30 و 31 تیر و 6 و7 مرداد1390-ارشد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام داوطلبین عزیز

جدا از طرف خودم از مهندس orkide_04 مهندس kiana تشکر میکنم که در اولین آزمون زحمت فراوانی کشیدند.با اینکه مشغله فراوانی دارند.

عوامل اجرایی برای طراحی سوال اولین آزمون رایگان از مجموعه 15 آزمون سال 1391 -تعیین سطح 30 و 31 تیر و 6 و7 مرداد1390-ارشد برنامه ریزی شهری

1- 30 سوال زبان عمومی و تخصصی انتخاب و تایپ سوالات مهندس orkide_04

30- 2 سوال مبانی برنامه ریزی شهری انتخاب alireza و تایپ سوالات peyman

30- 3 سوال مباحث عمومی شهرسازی انتخاب alireza و تایپ سوالات peyman

30- 4 سوال مبانی تاریخ شهر و شهرسازی انتخاب alireza و تایپ سوالات peyman

30- 5 سوال آمار و فنون برنامه ریزی انتخاب و تایپ سوالات مهندس Kiana

امیدوارم دوستان استفاده لازم را ببرند.
براي تيم برگزار كننده كنكورهاي آزمايشي آرزوي موفقيت و پيروزي دارم.اين كار مستلزم زحمات بسياري براي ايشان است كه ان شاء الله با شركت داوطلبان بيشتر نسبت به آزمون تعيين سطح موجبات دلگرمي برايشان باشد.
(۱۳۹۰-۵-۵، ۱۲:۵۶ صبح)Sajjad Izadi نوشته است: [ -> ]براي تيم برگزار كننده كنكورهاي آزمايشي آرزوي موفقيت و پيروزي دارم.اين كار مستلزم زحمات بسياري براي ايشان است كه ان شاء الله با شركت داوطلبان بيشتر نسبت به آزمون تعيين سطح موجبات دلگرمي برايشان باشد.

ممنونم مهندس ایزدی عزیز

امیدوارم که شما وقت داشته باشید و در آزمون ها شرکت کنید و نقاط ضعف را بیان کنید تا رفع گردند.

و ان شاالله در دانشگاه تهران قبول شوید و نتیجه زحماتتون را بگیرید.

مهندس مرحله 2 آزمون تعیین سطح ساعت 12 امشب بر روی سایت قرار خواهد گرفت و تا جمعه ساعت 12 شب وقت دارد و امیدوارم دوستان همانند مرحله اول این آزمون استقبال خوبی نمایند.

بازم از شما به خاطر توجه تون سپاسگزاری میکنم.

دوستان برای ثبت نام آزمون های آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری به این آدرس بروید.

http://www.azmoon.iranshahrsaz.ir
سلام مهندسین عزیز.اگه واسه کارای آزمون کمکی بربیاد درخدمتم.تایپ یا هرکاری
سلام.اگر برای کارهای آزمون کاری از دستم برمیاد درخدمتم.