ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: سورپرایز بزرگ سایت فردا شب دانلود فایل تصویری اسکیس صدیق (تکه هایی از ان)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سورپرایز بزرگ سایت فردا شب دانلود فایل تصویری اسکیس صدیق (تکه هایی از ان)
خسته نباشید از زحماتتون سپاسگذاریم
من حدود 20 dvd فیلم وجزوه اموزشی از استادهای بنام ایران { استاد صدیق. استاد احسان طایفه. استاد میصم صدیق . استاد شنگه } اماده کردم ولی واسه گزاشتنش رو سایت مشکل دارم
(۱۳۹۰-۵-۱۸، ۰۹:۰۷ صبح)sibel نوشته است: [ -> ]خسته نباشید از زحماتتون سپاسگذاریم
من حدود 20 dvd فیلم وجزوه اموزشی از استادهای بنام ایران { استاد صدیق. استاد احسان طایفه. استاد میصم صدیق . استاد شنگه } اماده کردم ولی واسه گزاشتنش رو سایت مشکل دارم

ممنون از مهندس
بهترین کاربه نظر من اینکه فایل ها رو اگه مشکلی نیست به مدیریت تحویل بدین اونوقت
خود علیرضا خان میدونه چیکارشون کنه مهندس عزیز
از کمک هاتون به مهندسین این سایت کمال تشکر رو دارم
کوچیک همه شمااااا;)
(۱۳۹۰-۵-۱۹، ۱۱:۲۴ عصر)javad4050 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰-۵-۱۸، ۰۹:۰۷ صبح)sibel نوشته است: [ -> ]خسته نباشید از زحماتتون سپاسگذاریم

ممنون از مهندس
بهترین کاربه نظر من اینکه فایل ها رو اگه مشکلی نیست به مدیریت تحویل بدین اونوقت
خود علیرضا خان میدونه چیکارشون کنه مهندس عزیز
mall">از کمک هاتون به مهندسین این سایت کمال تشکر رو دارم
کوچیک همه شمااااا;)

مهندس جواد عزیز

با توجه به تماس های تلفنی قرار شده که همه dvd ها را که فایلهای فوق العاده با ارزشی است را برام پست کنند من هم آدرس پستی خودم را برای مهندس sibel فرستادم.

به محض دریافت اطلاعات فایل هر dvd درسایت قرار داده میشه و کمترین قیمت گذاری با مشارکت خود شما؟(در حد رایگان)برای هر dvd گذاشته میشه و بعد هر شخصی که درخواست داد برایش ارسال پستی میشه و در صورت اینکه بسته بدستشون نرسید یا رضایت نداشتند مبلغ دریافتی پس داده خواهد شد.

با سپاس از همه شما عزیزان
دوستان باور کنید من هر چی تلاسشکردم نتونستم ارسال کنم حتی خواستم از طریق ایمیل ایران شهرساز استفاده کنم ولی اصلا ارسال نمیشه به دلیل حجم زیاد بسیار وقت گیره ولی حالا دوستمون مهندس سبیم دیگه زحمت کشیدن ومن هم سعی میکنم فشرد کنم و حتما قسمتهایی را برای دانلود بگذارم امیدوارم عذر من را بپذیرید
سلام مهندس.این دی ویدی ه چی شدن پس؟من که خیلی لازممه.میشه بفرمایین کی میشه اینارو تو سایت قرار بدین؟من خودم هم سه دی وی دی از آموزشهی اسکیس دکتر صدیق رو دارم که میتونم براتون بفرستم و بزارین تو سایت.من شماره همراهم رو میدم خدمتتون بی زحمت هر وقت این بسته رسید بهم خبر بدین یا به این ایمیلم یه ایمیل بزنین ممنون میشم.i_zamani_69@yahoo.com
منم واقعا دی وی دی اسکیس رو لازم دارم پس کی میتونیم دریافتش کنیم؟؟؟؟؟؟
لطفا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!