ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: توضیحاتی در مورد جزوه های کلاسی مبانی نظری
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان
با توجه به سوالاتی که در پیام ها داشتم فکر کنم بهتر باشه توضیحاتی در مورد این جزوات بدم
جزوات مبانی نظری مخصوص کلاس های تابستان و پاییز سال 89 یکی از اموزشگاه های امادگی ارشد هست و توسط یکی از بهترین اساتید تدریس می شد
که فکر کنم یکی از کاملترین جزوه ها باشه
تا الان در سیزده قسمت مختلف، این جزوه را در سایت قرار دادم و مباحث مربوط به جامعه شناسی، مدل های ساخت وتوسعه شهر، زلزله و جغرافیا و محیط زیست باقی مونده
من تمام جزوات و ضمائم و نکات و ... حتی نکاتی که در کلاس خودم اضافه کردم با توجه به اشاره های استاد، تایپ می کنم، بدون کسر مطلبی. حتی اگه به کتاب دیگه ارجاع داده شده باشه اون مطلب هم اضافه می کنم مگر اینکه خوندن مطالب ارجاعی رو به خودمون واگذار کرده باشه که اونا رو فقط اسامی کتاباش رو اوردم وگرنه هر چیزی که در کلاس راجع بهش بحث شده تایپ میشه
حتی جاهایی که در جزوه با رنگ های متفاوت مشخص کردم جاهایی هست که روی آنها در کلاس تاکید شده و نظر شخصی من نیست نظر استاده
قسمتهای آبی و سبز مهمترین ها هستند و جاهایی که با *** مشخص شده تست کنکور و مهم بوده
امیدوارم مطالب برای همه مفید باشه
اگه سوالی بود در خدمتم
ممنون از زحماتتون..