ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: سابقه کار!!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
کسی میدونه برای رتبه گرفتن شرکت فقط سابقه کار دوران بعد از فارغ التحصیلی حساب می کنن یا سابقه کار دوران دانشجویی هم محاسبه میشه؟؟!!
اگه کسی اطلاعاتی داره خواهشا بگه :huh:
(۱۳۹۰-۶-۱۱، ۰۶:۳۸ عصر)minaramezani نوشته است: [ -> ]کسی میدونه برای رتبه گرفتن شرکت فقط سابقه کار دوران بعد از فارغ التحصیلی حساب می کنن یا سابقه کار دوران دانشجویی هم محاسبه میشه؟؟!!

سلام در جواب پیامتون:
نه مطمئن باش
برای گرفتن رتبه حتما باید سابقه بیمه داشته باشید.
حتی من هم که 14 سال سابقه کارمندی دارم و بیمه هم دارم ولی حساب نمیشه فقط در شرکت و بیمه
(۱۳۹۰-۶-۱۱، ۰۶:۴۴ عصر)AliReza نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰-۶-۱۱، ۰۶:۳۸ عصر)minaramezani نوشته است: [ -> ]کسی میدونه برای رتبه گرفتن شرکت فقط سابقه کار دوران بعد از فارغ التحصیلی حساب می کنن یا سابقه کار دوران دانشجویی هم محاسبه میشه؟؟!!

سلام در جواب پیامتون:
نه مطمئن باش
برای گرفتن رتبه حتما باید سابقه بیمه داشته باشید.
حتی من هم که 14 سال سابقه کارمندی دارم و بیمه هم دارم ولی حساب نمیشه فقط در شرکت و بیمه

بدون سابقه بیمه که می دونم نمیشه!
منظورم اینه که اگه دوران دانشجویی یه شرکت کار کنم که بیمه ام کنه
سابقه کارم محاسبه میشه یا نه؟
سلام
برای بیمه حتما باید مدرک داشته باشید و مثلا مهندسی شهرسازی و یا عمران و... و بعد سابقه حساب میشه
در مورد فوق دیپلم باید سوال کنید...
mishe khahesh konam ye talar goftmani tashkil bedin ke dustan dar morede daneshgahe mahale tahsil va ostadashun baramun begam ke bedunim bachehaye shahrsazi daneshgah haye dige che halo havayi dare va ...........
(۱۳۹۰-۶-۱۳، ۱۰:۴۱ صبح)كسري نوشته است: [ -> ]mishe khahesh konam ye talar goftmani tashkil bedin ke dustan dar morede daneshgahe mahale tahsil va ostadashun baramun begam ke bedunim bachehaye shahrsazi daneshgah haye dige che halo havayi dare va ...........

سلام
عالیه از خودتون شروع کنید و معرفی دانشگاه محل تحصیل و....
دانشگاه محل تحصیل خود را بنویسید تا تالار تشکیل بشه
با سپاس از پیشنهاد خوبتون