ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: خلاصه تحلیلی از ویژگی های برنامه ریزی شهری در ایران_دهاقانی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
خلاصه تحلیلی از ویژگی های برنامه ریزی شهری در ایران_دهاقانی
نظرات خود را در مورد این خلاصه کتاب برای من بنویسید اگه مثبت بود دوباره بزارم با تشکر
man nazrate shoma baram mohemme vali fekr konam ragheb nistid dobare metleb bezaram.
سلام مهندس اتفاقا خیلی عالی است من خوندم فقط بچه ها که دانلود می کنند سپاس یادشون می ره اگر خلاصه کتابهای دیگه مثل کتاب بهزادی فر را دارید بزارید واقعا نایابه این کتاب در ایمیلی هم که فرسادم گفتم اگه تحلیل ویژگهای برنامه ریزی از فصل یک و سه باشه عالیه چون از اونجا زیادتر سوال می یاد با تشکر
(۱۳۹۰-۷-۴، ۱۲:۲۰ عصر)s1s2s3 نوشته است: [ -> ]سلام مهندس اتفاقا خیلی عالی است من خوندم فقط بچه ها که دانلود می کنند سپاس یادشون می ره اگر خلاصه کتابهای دیگه مثل کتاب بهزادی فر را دارید بزارید واقعا نایابه این کتاب در ایمیلی هم که فرسادم گفتم اگه تحلیل ویژگهای برنامه ریزی از فصل یک و سه باشه عالیه چون از اونجا زیادتر سوال می یاد با تشکر
مندس عالیه ایشالا که کاماکان ادامه بدید و مارو بیشتر شرمنده خودتون بکنید
بسیار خوب بود مطالعه این جزوه می تونه یادآوری باشه بعد مطالعه کتابهای شار تا شهر حبیبی و برنامه ریزی شهری دکتر شیعه. مرسی