ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: ضوابط و مقررات شهرداری
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام خدمت دوستان
مدتی است به دنبال ضوابط شهرداری هستم که در آن درباره مقررات پیش آمدگی های ساختمان در انواع گذرها و میزان آنها انواع گذرها و ضوابط طراحی کردن ساختمان در فضاهای تفکیکی شده شهری محاسبه تراکم و اتفاعات مجاز و ابعاد رمپها وقوانین مربوط به پارکینگها سایر مواردی که مربوط به گرفتن پروانه ساختمان است از شهردایهاست
لطفا مرا در این زمینه راهنمایی کنید متشکرم
منم همینطور اگه دوستان منبعی دارند معرفی کنند ممنون میشم..
باسلام خدمت دوستان عزیز
کتابهای 11جلد سبز شهرداریها میتونه کمکتون کنه خصوصاجلد2که مربوط به کاربری زمین شهری هس وجلد4و10 .اما اگه مقاله هایی که توایران مربوط به این موضوع رو یافتم توسایت میزارم.کتابی ام هس در موردحقوق وقوانین شهری که در مورد محدوده ها س.
سلام دوستان
کتاب صدور پروانه ساختمانی (مجموعه ضوابط و مقررات و بخشنامه ها)
تدوین اداره کل شهرسازی و معماری شهرداری تهران
ناشر:انتشارات ایران قلم
این کتاب به کتاب ملاک عمل معروفه
خیلی کمیابه اما تو کتابخانه دانشگاه تهران هست و می تونید کپی بگیرید
ممنون میشم اگه شما دارین بزارید چون ما ک دسترسی به دانشگاه تهران نداریم..
باسلام به همه دوستان
با جستجوی که توی سایتهای مختلف کردم کتابی که دوستمون سعید نصیری مجد معرفی کردن در حال حاضر تبدیل به یک مجموعه 10 جلدی شده که خوندن اون خیلی دشواره و خسته کننده است و همینطور درک مطالب ومفاهیمش هم کار هر کسی نیست ولی کتابی که از چاب اول به جا مونده هنوز معتبر وبسیار مفیده از همه دوستانی که دسترسی به کتاب چاپ اول دارن خواهش میکنم که اون رو روی سایت بذارن چون می تونه به خیلی ها کمک کنه در ضمن مثل اینکه یه مقدار از مطالب مجموعه 10 جلدی توی سایت شهرداری تهران هست وقابل دانلوده البته من به شخصه نتونستم پیداش کنم اگه کسی دارتش یه لطفی کنه بزاره توی سایت
مرسی از همه دوستان