ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: مقاله "ضرورت ایجاد شهر الکترونیک در توسعه پایدار(مطالعه موردی تبریز)" رو کسی داره؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
دوستان مقاله "ضرورت ایجاد شهر الکترونیک در توسعه پایدار(مطالعه موردی منطقه 6 تبریز)" رو کسی داره؟
نوشته بهمن هادیلی، عظیم علی زینالی
نشریه فراسوی مدیریت
در قبال زحماتی که در سایت میکشید کوچکترین کار را انجام دادم
دانلود همین مقاله:

مقاله "ضرورت ایجاد شهر الکترونیک در توسعه پایدار(مطالعه موردی منطقه 6 تبریز)"
[b]نوشته بهمن هادیلی، عظیم علی زینالی[/b]

دانشگاه آزاد اسلامي، واحد تبريز
مقاله حاضر در مورد ضرورت ايجاد شهر الکترونيک در توسعه پايدار منطقه 6 شهرداري تبريز است، سوال اصلي تحقيق اين است که آيا ايجاد شهر الکترونيک در توسعه پايدار ضرورت دارد؟ روش تحقيق حاضر توصيفي و کاربردي مي باشد. جامعه آماري پژوهش شامل تمامي کارمندان شهرداري منطقه 6 تبريز مي باشد که از طريق جدول مورگان بدست آمده است و در گردآوري داده ها از تکنيک طيف ليکرت استفاده شده است. اين تحقيق درنظر دارد با تهيه زيرساخت هاي نظري و فکري و شفاف سازي ارتباط بين شهر الکترونيک و توسعه پايدار، به توجيه دلايل علمي اين امر و ضرورت ايجاد شهر الکترونيک در جهان رو به توسعه پايدار بپردازد. يافته هاي تحقيق نشان داد که ايجاد شهر الکترونيک در توسعه پايدار ضرورت دارد.
دانلود مقاله:

[attachment=2861]
خیلی خیلی خیلی ممنون
خوشحال شدم واقعا. فکر نمیکردم کسی داشته باشه
خیلی لطف کردید
ولی من که کاری نمیکنم! در برابر زحمات شما و دوستان
سلام مهندسorkide مهندس دهقان زحمت کشیدن و مقاله رو براتون تو سایت گذاشتن دستشون درد نکنه،ولی شما میتونید این مقاله و خیلی از مقاله های دیگه رو از سایت sid.irدانلود کنید
سلام.من میخواستم بهم در مورد انتخاب موضوع در سمینار مسائل شهری بهم کمک کنین.