ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: تست IQ1
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
این یه تست هوشه به آرامش خیلی ربط نداره اما تا یه حدودی به روان مربوط میشه
به زبان انگلیسی هم هست! برای خود شناسی بد نیست:D
اگه نمره ای رو که گرفتید رو بذارید استفاده می کنیم( اختیاره:angel:)
(۱۳۹۰-۸-۲۱، ۰۲:۴۴ عصر)ilia87 نوشته است: [ -> ]این یه تست هوشه به آرامش خیلی ربط نداره اما تا یه حدودی به روان مربوط میشه
به زبان انگلیسی هم هست! برای خود شناسی بد نیست:D
اگه نمره ای رو که گرفتید رو بذارید استفاده می کنیم( اختیاره:angel:)
من از خودم شروع می کنم
IQ test1 شد 140
IQ test2 شد 149(البته اینو پارتی بازی بدونید، آخه چند سال پیش این تستو یک بار داده بودم:D)
ظاهرا iq شما خیلی خوب بود البته یه بار انجام داده بودید من باسرعت انجام دادم و شد 110

اینم تصویر نتیجه:

[attachment=3103]
(۱۳۹۰-۸-۲۱، ۱۰:۴۷ عصر)AliReza نوشته است: [ -> ]ظاهرا iq شما خیلی خوب بود البته یه بار انجام داده بودید من باسرعت انجام دادم و شد 110

اینم تصویر نتیجه:
تو تصویر بالای خط قرمز 3 تا دایره مشاهده می کنید، دایره سمت راست رو بزنید تا نمرتون رو از 180 نشون بده، شما وسطی رو انتخاب کرده بودید و از 140 نمرتون محاسبه شده بود!!!!!
ظاهرا که برای شما بهتره:D
برا من این شد :

IQ test1 : 144

IQ test2 : 105

:-/ یعنی چی این همه اختلاف تو دو تا آزمون!!!!!
(۱۳۹۰-۸-۲۱، ۱۱:۰۴ عصر)ilia87 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰-۸-۲۱، ۱۰:۴۷ عصر)AliReza نوشته است: [ -> ]ظاهرا iq شما خیلی خوب بود البته یه بار انجام داده بودید من باسرعت انجام دادم و شد 110

اینم تصویر نتیجه:
تو تصویر بالای خط قرمز 3 تا دایره مشاهده می کنید، دایره سمت راست رو بزنید تا نمرتون رو از 180 نشون بده، شما وسطی رو انتخاب کرده بودید و از 140 نمرتون محاسبه شده بود!!!!!
ظاهرا که برای شما بهتره:D
برا من این شد :

IQ test1 : 144

IQ test2 : 105

[تصویر:  undecided.gif] یعنی چی این همه اختلاف تو دو تا آزمون!!!!!

همون که خدمت مهندس دهقان عرض کردم برای شما هم صادق هست!
دایره سمت راست رو در قسمت نتایج انتخاب کنید تا نمرتون از 180 محاسبه بشه نه از 140!‍!