ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: کاربری اراضی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
اهمیت این موضوع که دیگه نیاز به توضیح نداره
اینم یه کاربری اراضی دیگه.:D ولی مرسی مهندس واقعاً مطالبتون عالیه
خیلییییی تشکر و مرسی:)وای اینقد مطالب سریع بروز میشه من موندم همرو چجور یهو بخونم!:-/
(۱۳۹۰-۹-۲۴، ۱۱:۱۸ صبح)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است: [ -> ]خیلییییی تشکر و مرسی:)وای اینقد مطالب سریع بروز میشه من موندم همرو چجور یهو بخونم!:-/

از زمانی که مهندسین گرامی همچون شما و ایلیا و پرستو در سایت فعالیت میکنید و به دوستان کمک میکنید ، خودم هم نمیتونم مطالب بزارم و فقط وقت میکنم مطالب را بخونم و مشکلات را برطرف کنم.

جدا مرسی و خسته نباشید

ممنون. من که کاری نکردم از مهندس ایلیا و دوستان باید تشکر کرد.استاد بخدا گیج شدم!اصلا اینقدر مطالب زیاده موندم کدومو بخونم کتابای خودمم وقت نمیکنم بخونم فقط تونسم به پروژه هام برسم!!:-/
خب یعنی مهندس ما دیگه بای بای ؟!:D
یعنی چی؟:cool:
(۱۳۹۰-۹-۲۴، ۰۱:۳۳ عصر)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است: [ -> ]یعنی چی؟:cool:

منظورم یه چی دیگه بود به کسی که متوجه نشد!
اشکال نداره
(۱۳۹۰-۹-۲۴، ۱۲:۵۲ عصر)AliReza نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰-۹-۲۴، ۱۱:۱۸ صبح)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است: [ -> ]خیلییییی تشکر و مرسی:)وای اینقد مطالب سریع بروز میشه من موندم همرو چجور یهو بخونم!:-/
از زمانی که مهندسین گرامی همچون شما و ایلیا و پرستو در سایت فعالیت میکنید و به دوستان کمک میکنید ، خودم هم نمیتونم مطالب بزارم و فقط وقت میکنم مطالب را بخونم و مشکلات را برطرف کنم.
جدا مرسی و خسته نباشید

مهندس دهقان شما لطف دارید. ولی خوب نیست بچه ها از مطالب پر بار شما بی بهره باشن. بهتره یکم ما مطالبمون رو کمتر کنیم.
یا نه شما مطالبتونو بیشتر کنید مهندس دهقان:blush:
صفحه‌ها: 1 2