ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: هر روز یک سوال:9:شهردار تهران در دوره ی انتقالی چه کسی بود؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
جواب این سوال رو در 1 روز بعد خواهم داد.
salam aqaye rezaei , bebakhshid in soali k daram mikonam az in bahs dore , in solat ba reshte memari moshtarake ya takhasosiye bachehaye shahrsaziye ?
آقاي كرباسچي ؟
(۱۳۹۰-۹-۱۱، ۱۰:۲۸ عصر)yasaman نوشته است: [ -> ]salam aqaye rezaei , bebakhshid in soali k daram mikonam az in bahs dore , in solat ba reshte memari moshtarake ya takhasosiye bachehaye shahrsaziye ?
آقاي كرباسچي ؟
اگه واقعیتش رو بخواید این سولات رو من فکر نمی کنم تو کنکور شهرسازی بدن، وگرنه همه زیر 2 درصد می زنن!
مهندس دیگه خیلی سطح بالا گرفته سولارو
جواب این سوال مهندس شهرستانی میباشد.برای اینکه این منبع تو سایت نیست منبعش رو میگم.منبع این سوال کتاب شهرسازی معاصر ایران دکتر کامروا میباشد.
جواب این سوال مهندس شهرستانی میباشد.
(۱۳۹۰-۹-۱۱، ۱۰:۲۸ عصر)yasaman نوشته است: [ -> ]salam aqaye rezaei , bebakhshid in soali k daram mikonam az in bahs dore , in solat ba reshte memari moshtarake ya takhasosiye bachehaye shahrsaziye ?
آقاي كرباسچي ؟

من با معماری کاری ندارم.یاسمن جان من فقط تو سایت و همه جا شهرسازی کار میکنم و سوالاتی هم که میدم شهرسازیه با رویکرد بیشتر در برنامه ریزی.
(۱۳۹۰-۹-۱۲، ۰۲:۱۰ صبح)meysam rezaei نوشته است: [ -> ]جواب این سوال مهندس شهرستانی میباشد.برای اینکه این منبع تو سایت نیست منبعش رو میگم.منبع این سوال کتاب شهرسازی معاصر ایران دکتر کامروا میباشد.
جواب این سوال مهندس شهرستانی میباشد.
آقاي كرباسچي ؟

من با معماری کاری ندارم.یاسمن جان من فقط تو سایت و همه جا شهرسازی کار میکنم و سوالاتی هم که میدم شهرسازیه با رویکرد بیشتر در برنامه ریزی.
merci az lotfeton , vali ba in vojod mishe estefadeh kard . :)
(۱۳۹۰-۹-۱۲، ۰۱:۱۷ صبح)ایلیا نوشته است: [ -> ]
آقاي كرباسچي ؟
اگه واقعیتش رو بخواید این سولات رو من فکر نمی کنم تو کنکور شهرسازی بدن، وگرنه همه زیر 2 درصد می زنن!
مهندس دیگه خیلی سطح بالا گرفته سولارو

hamishe hamon chizi k fekresh o nemikardi mishe :exclamation::-/
(۱۳۹۰-۹-۱۲، ۰۷:۴۴ عصر)yasaman نوشته است: [ -> ]hamishe hamon chizi k fekresh o nemikardi mishe :exclamation::-/
درسته اما اینها یک بحث تئوریه
واقعیت یه چیز دیگس
اگه قبول ندارید اشکالی نداره
چارش فقط یک بار دوره سوالات 20 سال گذشته هست!

من که به این نتیجه نرسیدم اما شما اگه رسیدید بنده رو هم در جریان بذارید
شما هنوز منابع سوالتونو نمیگید از نظر استاد دهقان هم گفتن منابع مفید بودا:blush::rolleyes: