ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: مطالبی در مورد بافت فرسوده قبل از انقلاب کسی داره
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان
برای یکی از پروژه هام مطالبی در مورد قوانین بافت فرسوده قبل از انقلاب و قوانین مربوط به آن در برنامه های عمرانی قبل از انقلاب نیاز دارم (تا جایی که میدونم قبل از انقلاب اصطلاحش "محلات قدیمی و غیر بهداشتی" بوده)
چندتایی که بیشتر مطرحه رو دارم اما بیشتر لازم دارم یعنی هر قانونی که به نحوی میتونه مرتبط با بافت فرسوده باشه
و تحلیل های مربوط به انها
یا مثلا سال ...... قانونی در این باره نداشتیم و به فلان دلیل ضعف در قانون بوده یا چنین تحلیل هایی......
کسی چیزی در این باره داره؟ ممنون میشم
یا کتابی که توضیحات خوبی داشته باشه هست بهم معرفی کنید؟
(۱۳۹۰-۹-۱۵، ۱۰:۱۳ عصر)orkideh_04 نوشته است: [ -> ]سلام دوستان
برای یکی از پروژه هام مطالبی در مورد قوانین بافت فرسوده قبل از انقلاب و قوانین مربوط به آن در برنامه های عمرانی قبل از انقلاب نیاز دارم (تا جایی که میدونم قبل از انقلاب اصطلاحش "محلات قدیمی و غیر بهداشتی" بوده)
چندتایی که بیشتر مطرحه رو دارم اما بیشتر لازم دارم یعنی هر قانونی که به نحوی میتونه مرتبط با بافت فرسوده باشه
یا مثلا سال ...... قانونی در این باره نداشتیم و به فلان دلیل ضعف در قانون بوده یا چنین تحلیل هایی......

من یه پاور دارم راجع به این موضوع(تقریبا)اما خیلی سنگینه حجمش121m تیکه تیکه اش می کنم اگر شد آپلود می کنم
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=5633
به اینجا مراجعه کنید
(۱۳۹۰-۹-۱۵، ۱۱:۱۷ عصر)saeed nasiri majd نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰-۹-۱۵، ۱۰:۱۳ عصر)orkideh_04 نوشته است: [ -> ]سلام دوستان

من یه پاور دارم راجع به این موضوع(تقریبا)اما خیلی سنگینه حجمش121m تیکه تیکه اش می کنم اگر شد آپلود می کنم

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=5633
به اینجا مراجعه کنید

بی نهایت ممنونم از لطفتون