ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: کمک کمک کمک چطور عکس از پی دی اف جدا کنم؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
چطور میتونم عکس از پی دی اف جدا کنم لطفا اگر میدونید راهنماییم کنید فوریه:huh::blush:
(۱۳۹۰-۹-۲۰، ۱۱:۵۷ عصر)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است: [ -> ]چطور میتونم عکس از پی دی اف جدا کنم لطفا اگر میدونید راهنماییم کنید فوریه:huh::blush:
جواب جواب جواب!
هم با ادوب اکروبات هم با فتوشاب
اگه دیگه نتونستید و خیلی هم واجب بود پی دی اف رو باز کنید، با دکمه اسکرین بالا کلید insert ازش عکس بگیرید، تو نرم افزار فوق پیشرفته paint! کپیش کنید، ذخیرش کنید فقط در این صورت کیفیتش خیلی پایین میاد
اسکرین نداره که:-/
(۱۳۹۰-۹-۲۰، ۱۱:۵۷ عصر)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است: [ -> ]چطور میتونم عکس از پی دی اف جدا کنم لطفا اگر میدونید راهنماییم کنید فوریه:huh::blush:

اگر خواستید ازش عکس بگیرید در اندازه دلخواه تون و با هر فرمتی ذخیره کنید و حتی ویرایش و اضافه کردن و ....

از برنامه فوق العاده snagit استفاده کنید این نرم افزار براحتی پیدا میشه

من عکس های داخلشو میخوام.با اون نرم افزار میشه؟اون راهی که مهندس ایلیا گفتن چی؟
خیلی فوریه :s
(۱۳۹۰-۹-۲۱، ۱۲:۱۱ صبح)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است: [ -> ]من عکس های داخلشو میخوام.با اون نرم افزار میشه؟اون راهی که مهندس ایلیا گفتن چی؟
خیلی فوریه :s
این همه وقتی که واسه تایپ گذاشتینو اگه امتحان می کردین به نتیجه می رسیدین
دکمه اسکرین میشه دکمه سمت راست f12 و بالای insert و سمت چپ scroll lock، ردیف بالای بالای کیبورد
دیگه چی بگم؟
اصلا رسیدید پلاک 4 زنگ طبقه دوم رو بزنید!! :@
چقد بی اعصابیدا:dodgy:
دکمشو پیدا کردم ولی کار نمیکنه!بسلامتی!:cool::s
برنامه ای که استاد دهقان فرمودنو دانلود کردم واقعا فوق العادس حتما برا دانلود میذارمش