ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: گزارشی از نشست تخصصی الگوها ونمونه های استاندارد مبلمان شهری
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
با سلام
امروز همایش برگزار شد و اعضای سایت حضور گرم و صمیمانه ای داشتند که به نوبه خودم از همشون تشکر ویژه می کنم.
چند عکس اعضای سایت با دکتر پاکزاد و دیگر دست اندرکاران همایش گرفتند که متعاقبا مهندس احمدی ظرف یکی دو روز آینده
در همین ارسال زحمت می کشند قرار می دهند.پاور مطالب ارائه شده با فرمت pdfبه پیوست این ارسال می باشد ،امیدوارم که از این مطالب کمال استفاده را ببرید دوستان.
باز هم از حضور حداکثری اعضای سایت تشکر می کنم.امیدوارم در نشست ها و همایش های تخصصی اعضا ی سایت، مثل این همایش حضور حداکثری داشته باشند.
در ضمن دکتر اسماعیل شیعه و دکتر نوذر پور به عنوان اعضای پنل بودند.

دوستان دیشب دکتر رضوانی به من زنگ زدن و گفتن جا نداریم و اعلا م کنید ثبت نام تمام شد امروز موزه هنرهای معاصر جا نبود واقعا دست همتون درد نکنه ،همچنین از مهندس رضایی عزیز که خیلی امروز زحمت کشیدند هم در گرفتن گواهینامه ها و ثبت نام ها سپاسگزارم.جامعه مهندسان شهرساز هم در پایان همایش گواهینامه شرکت کنندگان را با امضای جامعه مهندسان شهرساز اهدا کرد.
با سپاس
ممنون مهندس
(۱۳۹۰-۹-۲۹، ۱۱:۲۵ عصر)ایلیا نوشته است: [ -> ]ممنون مهندس

خواهش می کنم واقعا جای شما و دوستان دیگری که نیومده بودن خالی بود
ممنون مهندس........حيف شد .....همه چي محيا شده بود تا من شركت نكنم ...نمي دونم چرا:huh::huh::huh:
جدی میگم
مهمترین حسنی که این سایت و ایضا اعضای اون بسیار پشتیبان همدیگه هستن
تشکر و سپاس و قدردانی از حسن همجواری! با شما و تمامی عزیزان سایت
ممنونیم از مهندس نصیری مجد که چند تا جا رزرو کرده بودند و همچنین مهندس رضایی که فعالیت بسیار خوبی در این همایش داشتند.

دوستان از همکاری خوبتون تشکر میکنیم.

تیم مدیریتی و اعضای ایران شهرساز
خیلی عالی بود جای همتون خالی بود واقعا
ممنون از شما
کاش اومده بودم...
با تشکر از بچه ها اگه کاری هم کردم وظیفم بود.ولی من کلا از همایش و زیادی بچه ها راضی نیستم.شما میگید 100 نفر از سایت بودن پس چرا 15 نفر من دیدم تازه اونم موقع عکس انداختن. من پایین برای هر دختر و پسری گواهینامه گرفتم و همه گروههای دیگه با هم اومده بودن من اونجا موقع صادر کردن گواهینامه همه رو میدیدم که با هم بودن فقط بچه های ما خودشون رو معرفی نکردن که همه با هم باشیم و همدیگه رو بشناسیم خود مهندس نصیری هم شاهد بودن من با دختر و پسرای گروههای دیگه داشتم بحث میکردم به جای اینکه با بچه های خودمون باشم واقعا براشون متاسفم.من بچه های دانشگاهی که درس میخوندم رو اونجا بعد 2 سال دیدم ولی بچه های خودمون رو نه.مهندس ایلیا شما هم به دروغ نگید بچه ها پشت هم هستن به نظر من نیستن اگه بودن اینجوری نمیشد من مخصوصا واسه دخترایی که اومده بودن و خودشون رو معرفی نکردن متاسفم.من با این همه دختر غریبه از جاهای دیگه آشنا شدم به غیر از بچه های خودمون.موفق باشید.
البته من چون خودم نیومدم حق اظهار نظر ندارم ولی واقعا بهتون حق میدم
اینهمه زحمت بکشید بعد هیچکس خودشو معرفی نکنه
ولی ناراحت نشید بذارید به حساب خیلی چیزا.....
صفحه‌ها: 1 2 3 4