ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: جذب مدير فعال در تالارهاي مختلف ايران شهرساز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
مهندسين عزيز و فعالان عرصه شهرسازي و معماري

سلام
دوستان به دلیل زیاد شدن بحث های انجمن و سنگینی کار ، تصمیم داریم تا برای انجمن چند مدیر جدید برای بخش های مختلف بگیریم.
دوستانی که یک یا چند ویژگی زیر رو دارند درخواست بدن تا پس از بررسی دسترسی مدیر به اون ها داده شود.
اعضا پس از مدتی فعالیت در صورتی که پست ها و راهنمایی های کاربردی روی انجمن قرار بدهند به مدیر ارتقا پیدا می کنن و میتوانند در بحث های ویژه ی مدیران شرکت داشته باشند تا از برنامه ها و اهداف آینده ی تیم مطلع شوند.

ویژگی ها:

1. سر رشته در مدیریت انجمن و آشنایی با مباحث کاربر مداری و حفظ حقوق و احترام کاربران (برای تاپیک های عمومی و اختصاصی)
2. آشنایی با قسمت های مختلف ايران شهرساز (ویژه مباحث عمومی ايران شهرساز)
3. ارسال پست های مفید و کاربردی در رابطه با شهرسازي و معماري

توجه داشته باشید که افرادی که درخواست ارتقا به مدیر شدن می دهند پس از تایید باید به طور مستمر در انجمن فعالیت داشته باشند و با صبر و شکیبایی پاسخ کاربران را بدهند.

قابل ذکر است که فعالیت مدیران در این انجمن کاملا داوطلبانه بوده. مدیران که فعالیت آن ها پس از مدتی کم شود یا در اهداف و ارسال هاي های انجمن شرکت نداشته باشند پس از بررسی های لازم از مديريت به رده هاي پايين تر مي آيند.

موفق و موید باشید
عليرضا دهقان
مهندس دهقان، واقعاً ممنون که منو به عنوان مدیر برنامه ریزی منطقه ای انتخاب کردید. تمام سعی خودمو می‏کنم که از پس مسئولیت هام بر بیام.
تبریک میگم پرستوجون.
استاد دهقان ممنونم به خاطر لطفتون بمن.امیدوارم مفید باشم
سلام،پرستو جان و آناهیتا جان بهتون تبریک میگم واقعا پستای شایسته ای رو گرفتید.براتون آرزوی موفقیت میکنم
مممممممممممممرسی آفاق جون.ایشاا.. مفیدباشیم:blush::heart:
اگه قسمتی تحت عنوان تفریحات و سرگرمیجات و مسائل مرتبطه و متفرقه ! تشکیل بشه ما هستیم، تخصص دیگه ای که نداریم لااقل تو این قسمت بقیه رو می خندونیم کلی صفا می کنیم :D
منم بهت تبریک میگم آناهیتا جان، انشالله بتونیم کنار هم واسه انجمن مفید باشیم. ممنون از همگی
(۱۳۹۰-۱۰-۶، ۰۸:۴۰ عصر)parasto_gh نوشته است: [ -> ]مهندس دهقان، واقعاً ممنون که منو به عنوان مدیر برنامه ریزی منطقه ای انتخاب کردید. تمام سعی خودمو می‏کنم که از پس مسئولیت هام بر بیام.

موفق باشی پرستو جان :-)
(۱۳۹۰-۱۰-۷، ۰۵:۱۲ عصر)ایلیا نوشته است: [ -> ]اگه قسمتی تحت عنوان تفریحات و سرگرمیجات و مسائل مرتبطه و متفرقه ! تشکیل بشه ما هستیم، تخصص دیگه ای که نداریم لااقل تو این قسمت بقیه رو می خندونیم کلی صفا می کنیم :D

شما استادید مهندس ایلیا شکسته نفسی نکنید:blush:
(۱۳۹۰-۱۰-۱۰، ۰۹:۳۷ عصر)minaramezani نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰-۱۰-۶، ۰۸:۴۰ عصر)parasto_gh نوشته است: [ -> ]مهندس دهقان، واقعاً ممنون که منو به عنوان مدیر برنامه ریزی منطقه ای انتخاب کردید. تمام سعی خودمو می‏کنم که از پس مسئولیت هام بر بیام.
موفق باشی پرستو جان :-)

ممنون مینا جان
صفحه‌ها: 1 2