ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: باغ چهل ستون اصفهان
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
توضیحی در ارتباط با باغ چهلستون اصفهان و تطبیق آن با ویژگی های باغ ایرانی
ممنون ....مثل هميشه عالي بود
ممنون از مطلب مفیدتون....برای من که خیلی کاربردی بود چون من یک روزه تمام دیدنی های اصفهانو گشتم البته اون هایی که خیلی ازش صحبت شده بود و معروف شده بودن، ولی وقتی به در باغ چهل ستون رسیدیم که از اونجا هم دیدن کنیم ، ساعت 8 شب بود و حراست باغ راهمون نداد!!!!!!!:D:Dخلاصه من این باغ رو ندیدم ولی الان با این پست مفید شما انگار که این باغ هم دیدم.:D
ممنون از ارسال خوبت.
(۱۳۹۰-۱۰-۱۱، ۱۰:۰۹ عصر)Mahbobe-G نوشته است: [ -> ]ممنون از مطلب مفیدتون....برای من که خیلی کاربردی بود چون من یک روزه تمام دیدنی های اصفهانو گشتم البته اون هایی که خیلی ازش صحبت شده بود و معروف شده بودن، ولی وقتی به در باغ چهل ستون رسیدیم که از اونجا هم دیدن کنیم ، ساعت 8 شب بود و حراست باغ راهمون نداد!!!!!!!:D:Dخلاصه من این باغ رو ندیدم ولی الان با این پست مفید شما انگار که این باغ هم دیدم.:D
(۱۳۹۰-۱۰-۱۲، ۰۱:۴۱ صبح)meysam rezaei نوشته است: [ -> ]ممنون از ارسال خوبت.
(۱۳۹۰-۱۰-۱۱، ۰۹:۰۶ عصر)sadeghpour نوشته است: [ -> ]ممنون ....مثل هميشه عالي بود
خواهش می‏کنم، قابلتون رو نداشت، خیلی جالبه، هیچ وقت فکر نمی‏کردم این ارسال ساده اینقدر طرفدار داشته باشه، من مطالب مهمی رو می‏ذارم تو سایت که ماه ها روش زحمت کشیده شده، اما بازدیدشون هم حتی انگشت شماره، اما این پاورپوینت ساده که مطالبش همش از سرچ اینترنتی به دست اومده، بیشتر طرفدار داره، فکر کنم باید یه مقداری رو مطالبی که اینجا می‏ذارم تجدید نظر کنم. به هرحال ممنونم از حمایت های همتون.
بعضی مطالب که بیشتر واسه کنکور باشه رو بیشتر میرن دنبالش دلیلش همینه.