ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: قسمت دوم و پایانی:تری دی مکس در 20 دقیقه *تضمینی*برای اولین بار دانلود کنید
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان

طبق قولی که دادم فایل اول را براتون آپلود کردم این فایل 102 مگابایت بود که با فشرده سازی به حدود 80 مگابایت رسید که در 9 part تقدیم شما میشود.

ابتدا تمام part ها را دانلود کنید سپس همه را در یک پوشه بزارید و اولین part را باز کنید و فایل باز میشود.

سپس با برنامه kmplayer باز کنید و لذت ببرید.

با اطمینان میگم {تضمین میکنم}که اگه یه کم با اتوکد کار کرده باشید میتونید با 2 یا حداکثر 3 بار دیدن این فایل به خوبی یاد بگیرید.

شما بعد از نگاه کردن این فایل 20 دقیقه ای توانایی این کارها را در 3dmax پیدا میکنید:

1- هر نقشه اتوکدی را براحتی در 3dmax میبرید.

2- فایل را 3 بعدی میکنید و برای آن دیوار و کف و سقف میزارید و در جای صحیح قرار میدهید.

3- پنجره ها را 3 بعدی کرده و پروفیلهای آن را نیز در جای خود قرار میدهید.

4- .....

استفاده از این فایل را به همه دوستانی که میخواهند 3dmax را در کمترین زمان یاد بگیرند توصیه میکنم.

اگر شما همین مطالب را بخواهید در کلاسهای خصوصی یاد بگیرید حداقل 4 جلسه لازم دارید که هزینه ای بالغ بر 100 هزار تومان برای شما دارد.

از مهندس امیر کنعانی هم بخاطر اجازه انتشار این فایل در دنیای نت برای اولین بار در سایت ایران شهرساز تشکر میکنم و امیدوارم دانشجویان سرزمین مون قدر ایشون را بدونند.
واقعا عالی . بینهایت از شما و مهندس کنعانی ممنون.
خیلی عالی بود مهندس، خواهش می‏کنم باز هم به این کار فوق العاده ادامه بدین. من که نهاین استفاده رو بردم.
(۱۳۹۰-۱۰-۱۳، ۱۲:۴۹ عصر)parasto_gh نوشته است: [ -> ]خیلی عالی بود مهندس، خواهش می‏کنم باز هم به این کار فوق العاده ادامه بدین. من که نهاین استفاده رو بردم.

کاری نکردم وظیفه بود

خیلی دوست دارم نتیجه کار را بقیه دوستان هم بنویسند چون با این سرعت نتم خیلی سخته دیشب از ساعت حدود 8 تا 2 بعد از نصف شب این 80 مگ را آپلود کردم.

ولی اگر دوستان نظرشان قطعی باشه حتما از شروع میزارم که مقدماتی هست و ان شالله تا حرفه ای
تشکر فراوان از دوستانی که زمت می کشند:D
واقعا عالیه مهندس دست گلتون درد نکنه
سلام آقای مهندس عزیز
ممنون از این کار فوق العاده خوبتون ممنون
خیلی ممنون
با سلام من که نتونستم فایل ها رو از پوشه خارج کنم میشه فایل ها رو بدون پوشه بزارید
(۱۳۹۰-۱۰-۱۴، ۰۴:۵۱ صبح)aramo نوشته است: [ -> ]با سلام من که نتونستم فایل ها رو از پوشه خارج کنم میشه فایل ها رو بدون پوشه بزارید

سلام

شما 9 تا از فایلهای زیپ را که دانلود کردید همه را در یک پوشه جدید بزارید و اولین پارت را باز کنید خودش یک پوشه میسازه و درون پوشه هم فایل 100 مگابایتی است که میتونید با برنامه kmplayer بازش کنید.

اگر مشکل داشتید با شماره 09171388783 تماس بگیرید.
سلام ممنونم مهندس ، عالی بود
صفحه‌ها: 1 2