ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: جزوه کلاسی مدل های شهری زبردست ..!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
جزوه کلاسی مدل های شهری زبردست ..!

انشالله که به دردتون یخوره...!!
سلام مهندس نوری واقعا دستتون درد نکنه این جزوه یکی از منابعی هست که اکثر بچه ها دنبالش میگردن،امیدوارم که در پناه حق موفق باشید.
(۱۳۹۰-۱۰-۲۰، ۰۷:۳۶ عصر)afagh haydariyan نوشته است: [ -> ]سلام مهندس نوری واقعا دستتون درد نکنه این جزوه یکی از منابعی هست که اکثر بچه ها دنبالش میگردن،امیدوارم که در پناه حق موفق باشید.

الیته دوست عزیز یه نکته ای رو بهتون بگم ....!

اگه میخواید خیالتون از بابت مدل و روش های فنون برنامه ریزی راحت باشه بهتون پیشنهاد میکنم که کتاب مدل در جغرافیا دکتر حکمت نیا رو بخونید ..!
سر بلند باشد
سلام مهندس. دستتون درد نکنه واقعا ممنونم
سلام
خیلی خیلی منون
(۱۳۹۰-۱۰-۲۰، ۰۷:۴۳ عصر)nori@2029 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰-۱۰-۲۰، ۰۷:۳۶ عصر)afagh haydariyan نوشته است: [ -> ]سلام مهندس نوری واقعا دستتون درد نکنه این جزوه یکی از منابعی هست که اکثر بچه ها دنبالش میگردن،امیدوارم که در پناه حق موفق باشید.

الیته دوست عزیز یه نکته ای رو بهتون بگم ....!

اگه میخواید خیالتون از بابت مدل و روش های فنون برنامه ریزی راحت باشه بهتون پیشنهاد میکنم که کتاب مدل در جغرافیا دکتر حکمت نیا رو بخونید ..!
سر بلند باشد
کاملا با صحبتتون موافقم
البته این کتاب چند تا مدل کمتر از بقیه داره
اما از بین کتاب های آموزشگاه ها و کتاب های منطقه ای زیاری و اشکوری و مدل های کاربردی، این کتاب از همه کامل تر و مختصر تر و روونتر توضیح داده
ولی حتما در کنارش کتاب زیاری هم مطالعه بشه، مثلا بحث ملاحظات جمعیتی در کتاب زیاری هست و در مدل در جغرافیا نیست
اما تقسیم بندی اون رو از همون مدل در جغرافیا استفاده کنید
کاملا با صحبتتون موافقم
البته این کتاب چند تا مدل کمتر از بقیه داره
اما از بین کتاب های آموزشگاه ها و کتاب های منطقه ای زیاری و اشکوری و مدل های کاربردی، این کتاب از همه کامل تر و مختصر تر و روونتر توضیح داده
ولی حتما در کنارش کتاب زیاری هم مطالعه بشه، مثلا بحث ملاحظات جمعیتی در کتاب زیاری هست و در مدل در جغرافیا نیست
اما تقسیم بندی اون رو از همون مدل در جغرافیا استفاده کنید
[/quote]

دوست عزیز من تمام کتابهای زیاری رو بعد کتایهای دیگه منطقه ای رو کامل کامل خوندم ...! حتی کتاب مک لالین رو ...!

درسته کتابهای مفیدیه ..! اما کسی میخواد تو این مدت یه کتاب مدل جمع و جور بخونه و دیگه ذهنش از مدل نخوندن اشفته نباشه همین کتاب مدل در جغرافیا حکمتی نیا رو بخون ....!!!

سوال ضریب کشش پذیری پارسال از همین کتاب اومده بود .....!
موفق باشید
خوب بود مهندس موفق باشید